Kategorie: OBL, Listopad

Žandovská desítka 2016

dívky do 5 let     100 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Lišková Marie 2011 ZŠ Úštěk 00:27,8 79
2 Klapková Růžena 2013 Česká Lípa 00:45,3 49
3 Tomaštíková Rozárka 2013 Žandov 00:46,7 125
4 Kortanová Zuzana 2014 Česká Lípa 01:12,1 114
           
chlapci do 5 let     100 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Matula Pavel 2013 Radeč 00:43.7 92
2 Parásek Vojta 2014 BK Kamenický Šenov 01:21,8 35
3 Chotěnovský Ondřej 2015 Volfartice 01:48.9 2
           
žákyně do 7 let     200 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Košínová Andrea 2009 Slovan Varnsdorf 00:50.6 6
           
žáci do 7 let     200 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Zajíček Ondřej  2009 Slovan Varnsdorf 00:44,0 9
2 Kříž Antonín 2009 AC Česká Lípa 00:45.4 98
3 Břenek Hynek 2009 KB Jílové 00:49,0 119
4 Šlambor Martin 2010 SK ZŠ Jablonné v Podj. 00:50,0 93
           
žákyně do 9 let     500 m ( 523 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Půčková Pavla 2007 SK Nový Bor 02:02,4 118
2 Půčková Anna 2007 SK Nový Bor 02:03,9 115
3 Kutílková Elena 2008 ZŠ Úštěk 02:09,9 87
4 Fetrová Hana 2007 Slovan Varnsdorf 02:16,4 13
5 Milerová Marie 2007 Slovan Varnsdorf 02:16,9 11
6 Břenková Anděla 2008 KB Jílové 02:18,0 120
7 Bažantová Magdaléna 2008 BK Kamenický Šenov 02:18,6 38
8 Šlamborová Lucie 2007 SK ZŠ Jablonné v Podj. 02:22,4 19
9 Klapková Julie 2007 Česká Lípa 02:28,0 47
10 Prollerová Tereza 2008 AC Česká Lípa 02:36,7 130
11 Lepšíková Tereza 2008 ZŠ Úštěk 02:41,0 89
12 Lahučková Tereza 2008 Slovan Varnsdorf 02:49,5 115
           
žáci do 9 let     500 m ( 523 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Parásek Matěj 2007 BK Kamenický Šenov 02:01,6 36
2 Novák Vojtěch 2007 AC Česká Lípa 02:05,0 4
3 Starý Jan 2007 Slovan Varnsdorf 02:09,5 14
4 Tomsa Marek 2008 Žandov 02:10,7 99
5 Košín Marek 2007 Slovan Varnsdorf 02:17,2 15
6 Liška Oldřich 2008 ZŠ Úštěk 02:26,5 77
           
žákyně do 11let     1000 m ( 960 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk 03:56,8 82
2 Daňková Denisa 2005 Multisportteam 04:02,1 148
3 Kálesová Barbora 2006 ZŠ Úštěk 04:09,6 84
           
žáci do 11 let     1000 m ( 960 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Muller Tadeáš 2005 Slovan Varnsdorf 03:44,3 28
2 Fridrich Armin Jakub 2005 Tatran Jablonné 03:47,5 94
3 Klaus Martin 2006 Slovan Varnsdorf 03:52,4 18
4 Hamada Jakub 2006 Slovan Varnsdorf 04:06,6 17
5 Břenek Jan 2005 KB Jílové 04:11,6 100
6 Dvořák Kryštof 2006 ASK Lovosice 04:13,9 103
7 Kalivoda Antonín 2006 Slovan Varnsdorf 05:15,5 23
           
mladší žákyně     1000 m ( 960 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Peškařová Lucie 2004 AC Česká Lípa 03:36,3 131
2 Košťálová Bára 2003 AC Česká Lípa 03:40,3 133
3 Pásková Miluše 2003 Slovan Varnsdorf 03:46,4 30
4 Mazůrková Nela 2004 AC Česká Lípa 03:47,5 132
5 Patzeltová Viktorie 2003 TJ Jiskra Nový Bor 03:54,7 104
6 Prollerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 04:20,9 129
           
mladší žáci     1000 m ( 960 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Kopřiva Jan 2003 Jiskra Nový Bor 03:10,7 91
2 Stránský Petr 2003 AC Česká Lípa 03:17,6 57
3 Dlouhý Jiří 2003 AC Česká Lípa 03:23,7 101
4 Zajíček Jakub 2003 Slovan Varnsdorf 03:33,7 34
5 Parásek Jan 2003 BK Kamenický Šenov 03:51,8 45
6 Bažant Filip 2004 BK Kamenický Šenov 04:04,0 43
           
starší žákyně     1000 m ( 960 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Ryšavá Vendula 2002 AC Česká Lípa 03:41,9 134
2 Fridrichová Monika 2001 SK Jablonné v Podještědí 03:55,0 32
3 Šimková Tereza 2001 AC Česká Lípa 03:59,1 135
           
starší žáci     2000 m  ( 1920 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Zátka Josef 2001 BK Kamenický Šenov 07:05,4 48
2 Hamada Martin 2002 Varnsdorf 07:15,1 55
3 Dušek Petr 2001 AC Rumburk 07:16,9 58
4 Votýpka Michal 2003 Nový Bor 07:45,9 53
5 Fridrich Armin Jakub 2005 Tatran Jablonné 09:21,0 94
           
dorostenky     2000 m  ( 1920 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 07:40,1 62
2 Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa 07:52,4 136
3 Bažantová Magdaléna 2008 BK Kamenický Šenov 10:21,8 38
           
mílařky       4000 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Slaměná Ivana 1984 Volfartice  19:01,2 22
2 Blechová Lucie 2003 Multisport 19:49,9 63
3 Hummelová Eva 1989 AC Sparta Praha 20:45,2 60
4 Bartáková Martina 1983 KV Klíč 25:24,8 103
5 Pěničková Hana 1956 TJ Jiskra Nový Bor 25:56,8 56
           
mílaři       4000 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Bureš Martin 1989 Sokol Kbely 14:33,8 145
2 Stupka Petrik 1996 AC Česká Lípa 15:30,2 164
3 Kopřiva Jan 2003 TJ Jiskra Nový Bor 16:06,8 91
4 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 16:15,1 133
5 Kozler Tomáš 1990 UACG Sofia 16:59,7 144
6 Vodička Pavel 1985 BK Varnsdorf 17:00,6 143
7 Kutílek Martin 1973 Úštěk 18:27,9 113
8 Ševic Petr 1993 Jezvé 22:10,0 148
9 Přibyl Adam 1991 Konkordia Děčín  39:26,0 128
           
dorostenci     4000 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Stoja David 2000 AC Česká Lípa 15:45,6 169
2 Holinec Jan 2000 Nový Bor 15:47,2 171
3 Zátka Jan 2004 BK Kamenický Šenov 17:08,0 44
4 Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf 17:42,0 34
5 Parásek Jan 2003 BK Kamenický Šenov 18:56,7 45
6 Parásek Matěj 2007 BK Kamenický Šenov 20:31,7 36
7 Bažant Filip 2004 BK Kamenický Šenov 22:00,5 43
DNF Janele Idmar 2007 BK Kamenický Šenov 00:00,0 39
           
juniorky       4000 m  
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Gittlerová Jitka 2002 BK Kamenický Šenov 20:41,0 41
2 Prollerövá Veronika 2004 AC Česká Lípa 22:30,8 129
           
muži A       10000 m (9 600 m)
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Cmunt Petr 1996 Benny Invest 33:43,0 188
2 Petrášek Miroslav 1978 TJ Rumburk 35:30,2 181
3 Kubíček Michal 1984 Mnichovo Hradiště 35:40,3 123
4 Třešňák Tomáš 1979 AC Česká Lípa 35:46.0 139
5 Švácha  Filip 1995 AC Česká Lípa 36:00,4 179
6 Srbecký Filip 1999 BK Varnsdorf 36:31,1 142
7 Mazůrek Roman 1980 Česká Lípa 37:00,8 177
8 Michálek Tomáš 1979 AC Slovan Liberec 37:38,7 195
9 Kocián Jan 1988 Česká Lípa 38:09,8 194
10 Bureš Jan 1987 Liga 100 Praha 39:18,7 147
11 Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 39:47,9 164
12 Hájek Tomáš 1980 Žandov 40:51,3 129
13 Souhrada Pavel  1982 KV Klíč 41:39,9 152
14 Hochmut Jaroslav 1979 AC Česká Lípa 42:25,7 193
15 Holinec Jan 2000 Nový Bor 42:48,0 200
16 Zámečník Lukáš 2000 Biatlon Jílové 44:09,6 159
17 Trpišovský Tomáš 1993 Biatlon Jílové 44:30,2 154
18 Trpišovský Zdeněk 1999 Biatlon Jílové 44:33,2 156
19 Bačkovský Rostislav 1988 Žandov 44:50,8 36
20 Kvasnička Marek 1986 Česká Lípa 44:50,9 176
21 Schwarz Herbert 1978 Rumburk 46:27,2 131
22 Stoja David 2000 AC Česká Lípa 48:43,9 199
23 Hladík Petr 1987 Karlovy Vary 50:49,6 170
24 Šmaňko Miroslav 1980 Ústí nad Labem 51:51,0 136
25 Volše Tomáš 1978 Česká Lípa 53:55,2 196
26 Hrdlička František 1979 Jiříkov 1:00:01,1 132
DNF Vítek Saša 1978 TJ Doksy 00:00,0 33
           
veteráni B     10000 m (9 600 m)
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Koravský Roman 1969 Eleven Run Team 35:07,9 127
2 Valenta Karel 1974 Varnsdorf 35:34,8 141
3 Valtr Vladimír 1967 Roudnice nad Labem 38:24,6 149
4 Fajgl Luboš 1975 Cítov 38:55,1 28
5 Zátka Jan 1975 BK Kamenický Šenov 39:02,0 3
6 Věchet Ladislav 1970 Česká Lípa 39:59,3 140
7 Kubíček Zdeněk  1972 Mnichovo Hradiště 40:07,2 122
8 Trpišovský Tomáš 1972 Biatlon Jílové 40:15,4 155
9 Suchánek Radek 1971 Česká Lípa 40:46,6 165
10 Forman Otto 1967 AC Česká Lípa 41:04,8 32
11 Kaplan Viktor 1974 Jablonec nad Nisou  41:21,5 180
12 Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 42:03,2 114
13 Krankota Jiří 1976 Praha 4 43:28,2 190
14 Švirloch Branislav 1973 Biatlon Jílové 43:40,8 183
15 Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa 43:40,9 150
16 Kortus Pavel 1975 Nový Bor 44.07,6 30
17 Dvořák Petr 1972 SAS Litoměřice 50:02,7 117
           
veteráni C     10000 m (9 600 m)
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 34:35,0 118
2 Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 36:33,6 185
3 Růžička Vladimír 1962 Ústí nad Labem 37,18,6 63
4 Charousek Petr 1966 Triatlon 38:32,0 198
5 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 38:53,0 133
6 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 38:55,8 153
7 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 39:56,6 178
8 Chmelík Martin 1965 LBS 41:09,9 172
9 Slavík Radek 1966 Vysoké Mýto 41:15,0 144
10 Houška Miroslav 1961 Blankartice 48:55,4 166
11 Sviták Miloslav 1959 AC Česká Lípa 56:50,3 137
12 Drvota Zdeněk 1965 Malé-R 1:01:59,8 197
           
veteráni D     10000 m  ( 9600 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Jirmus Pavel 1954 Sokol Ovčáry 42:48,0 151
2 Smutný Oldřich  1948 COP Mnichovo Hradiště 49:04,7 119
3 Ulman Josef 1951 Doksy 52:23,5 192
4 Jelínek Vladislav 1952 Česká Lípa 52:30,8 124
5 Pěnička Karel 1951 LADEO Srní 55:19,5 5
           
veteráni E     10000 m ( 9600 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Jantsch Vítězslav 1935 Eleven-Runteam 52:34,4 121
2 Plecháček Jiří 1944 Maratonstav Úpice 1:01:55,1 168
           
ženy A       10000 m ( 9600 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 40:05,5 16
2 Matulová Laura 1984 Radeč 40:41,2 113
3 Procházková Markéta 1991 Ústí nad Labem 43:22,7 18
4 Lachmanová Tereza 1987 Běhny s.r.o. 46:27,1 17
5 Ehrlichová Hana 1983 Stružnice 52:13,0 25
6 Málková Eva 1990 Malá Bukovina 53:54,0 20
7 Hájková Lenka 1982 Žandov 56:39,4 9
           
ženy B       10000 m ( 9600 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy 40:18,5 35
2 Gittlerová Jana 1973 BK Kamenický Šenov 47:11,7 1
3 Švirlochová Zdenka 1975 Biatlon Jílové 49:04,9 23
4 Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa 53:19,3 13
5 Poncarová Pavlína 1980 Cítov 53:43,2 27
6 Prollerová Petra 1984 Česká Lípa 54:24,7 15
7 Klapková Veronika 1979 Česká Lípa 1:00:48,6 4
8 Richterová Martina 1972 Malé-R 1:01:59,4 26
9 Tomsová Petra 1975 Žandov 1:13:40,5 12
           
ženy C       10000 m ( 9600 m )
pořadí jméno r.nar. oddíl čas start.č.
1 Zemanová Jana 1970 ASK Lovosice 44:09,1 24
2 Václavíková Hana 1964 KV Klíč 47:26,3 21
3 Mešo Jana 1970 USK Provod 51:23,9 10
4 Veselá Anita 1965 SDH Chloumek 52:11,8 14
5 Lédlová Naděžda 1948 Spona Teplice 1:00:04,6 7
DNF Kučerová Katarína 1963 Konkordia Děčín 00:00,0 8
           
junioři       10000 m ( 9600 m )
pořadí jméno r.nar oddíl čas start.č.
1 Zátka Josef 2001 BK Kamenický Šenov 38:00,7 2
2 Bekr Radek 1997 CL Sport Team 39:17,7 163
           
           
           
           
zpracoval dne 13.11.2016 Slaměný Oldřich    
Závod se běžel za slunečného, ale mrazivého počasí    
Teplota -8 °C,  176 běžců na startu      

Zobrazit v PDF

print Formát pro tisk