Kategorie: OBL, Listopad

Žandovská desítka 2013

Žandovská desítka 2013

dívky do 5 let     100 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Prollerová Tereza 2008 AC Česká Lípa 00:27,5    
2 Havlasová Karolína 2009 Sklárna AJETO Lindava 00:29,2    
3 Kaňková Kateřina 2009 Žandov 00:37,8    
4 Kaňková Inna 2011 Žandov 00:54,1    
5 Nacházelová Liana 2011 Žandov 00:56,7    
             
chlapci do 5 let     100 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Půbal Matouš 2008 ČKL Harachov 00:28,0    
2 Ille Vojtěch 2009 AC Česká Lípa 00:31,3    
3 Němeček Jakub 2009 KB Jílové 00:43,9    
4 Choděra Tobiáš 2011 Nový Bor 00:58,4    
5 Flusek Jiří 2011 Horní Police 01:04,1    
             
žákyně do 7 let     200 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Fišerová Natálie 2006 AC Ústí nad Labem 00:43,0    
2 Dušková Kateřina 2006 AC Slovan Liberec 00:45,8    
3 Půčková Pavla 2007 Smetanka Nový Bor 00:47,6    
4 Němečková Štěpánka 2006 KB Jílové 00:49,9    
5 Půčková Anna 2007 Smetanka Nový Bor 00:52,3    
6 Astalošová Anna 2007 AC Česká Lípa 00:56,1    
7 Urbánková Anna 2007 KB Jílové 01:01,7    
             
žáci do 7 let     200 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Dušek Jakub 2007 AC Slovan Liberec 00:45,7    
2 Podrazil Adam 2006 Česká Lípa 00:47,7    
3 Novák Vojtěch 2007 MŠ Nerudova Č.L. 00:48,3    
4 Plechatý Ondřej 2007 KB DDM Děčín 00:52,9    
             
žákyně do 9 let     500 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Slámová Anna 2004 Litoměřice 01:59,3    
2 Půbalová Nela 2004 ČKL Harachov  02:04,1    
3 Prollerová Veronika  2004 AC Česká Lípa 02:16,5    
4 Peroutková Hana 2005 AC Česká Lípa 02:22,7    
5 Vašáková Adéla 2005 SKI Polevsko 02:24,1    
6 Kubecová Magda 2005 AC Ústí n.Lab 02:38,1    
7 Švirlochová Věra 2004 KB Jílové 02:40,1    
8 Havlová Lucie 2005 KB Jílové 02:55,2    
             
žáci do 9 let     500 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Beca Jakub 2004 AC Ústí nad Labem 01:52,6    
2 Havlas Jakub 2005 Sklárna AJETO Lindava 02:01,7    
3 Bažant Filip 2004 Žandov 02:07,5    
4 Feix Ondřej 2005 Praha 02:17,2    
5 Fridrich Armín 2005 Rynoltice 02:21,0    
6 Škaloud Šimon 2004 KB Jílové 02:25,9    
7 Webera Lukáš 2005 Žandov vzdal    
             
žákyně do 11let     1000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Gittlerová Jitka 2002 SKI Polevsko 04:06,3    
2 Strychová Tereza 2003 AC Ústí nad Labem 04:07,1    
3 Štraubová Štěpánka 2003 Horní Police 04:17,0    
4 Perutková Mirka 2002 AC Česká Lípa 04:18,6    
5 Mikeschová Denisa 2003 KB DDM Děčín 04:21,7    
6 Matušíková Bára 2003 KB DDM Děčín 05:14,4    
             
žáci do 11 let     1000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Stránský Petr 2003 AC Česká Lípa 03:51,5    
2 Ulrich Libor 2002 Jiskra Nový Bor 03:53,5    
3 Matušík Vojťech 2003 KB DDM Děčín 03:55,7    
4 Munzar Jakub 2003 SKI Polevsko 03:58,0    
5 Cmunt Ondřej  2003 Jiskra Nový Bor 04:13,8    
             
mladší žákyně     1000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Bočková Markéta 2000 DDM Smetanka N.Bor 03:29,7    
2 Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa 03:32,6    
3 Jeřábková Nina 2001 Jiskra Nový Bor 03:47,2    
4 Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 03:53,4    
5 Slaměná Alena 2000 Žandov 03:56,1    
6 Toušová Lucie 2000 AC Ústí nad Labem 04:04,2    
7 Trajerová Magdalena 2000 KB DDM Děčín 04:11,5    
8 Švirlochová Denisa 2001 KB DDM Děčín 04:22,9    
9 Růžičková Tereza 2000 KB DDM Děčín 05:03,7    
             
mladší žáci     1000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Fišer Martin 2000 AC Ústí nad Labem 03:33,6    
2 Erlebach Zdeněk 2000 AC Ústí nad Labem 03:45,6    
3 Hroch Matiáš  2000 AC Česká Lípa 03:51,7    
4 Zátka Josef 2000 SKI Polevsko 04:07,5    
5 Votýpka Michal  2001 BS Nový Bor 04:10,6    
6 Podrazil Petr 2000  Česká Lípa 04:16,7    
7 Cmunt Ondřej 2003 Jiskra Nový Bor 04:38,2    
8 Lavko Pavel 2001 KB Jílové 04:48,4    
             
starší žákyně     1000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Kučerová Anna 1999 DDM Smetanka N.Bor 03:25,9    
2 Heřmánková Bára 1999 AC Ústí nad Labem 03:29,1    
3 Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 03:36,1    
4 Kubecová Kateřina 1999 Stadion Nový Bor 03:50,8    
5 Bártová Natálie 1999 KB DDM Děčín 03:06,7    
6 Jeřábková Ema 1999 Jiskra Nová Bor 04:13,8    
7 Lavková Eliška 1999 KB DDM Děčín 04:21,8    
8 Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 04:22,5    
9 Malá Patricie 1998 AC Česká Lípa 04:59,0    
10 Vlková Natálie 1998 AC Česká Lípa 04:59,2    
             
starší žáci     2000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Jan Hock 1998 ASK Lovosice 06:48,6    
2 Filip Srbecký 1999 Barkis Rumburk Team 07:02,6    
3 Štěpánek David 1998 AC Ústí nad Labem 07:06,2    
4 Truhlář Jakub 2000 AC Ústí nad Labem 07:11,6    
5 Skalka Tomáš 1998 AC Česká Lípa 07:19,7    
6 Trpišovský Zdeněk 1999 KB Jílové 08:10,3    
7 Ščerba Matěj 1998 AC Ústí nad Labem 08:16,6    
8 Vašák Milan  1998 SKI Polevsko 08:35,8    
9 Myslík Petr 1998 Česká Lípa 09:29,1    
             
dorostenky     2000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Hrochová Tereza 1996 AC Česká Lípa 07:32,9    
2 Lhotáková Anežka 1997 Schrödinger CYCLING 07:55,8    
3 Černá Daniela  1996 AC Česká Lípa 08:38,8    
4 Koričárová Markéta 1998 KB DDM Děčín 08:42,2    
5 Minářová Lenka 1996 SKI Polevsko 08:51,1    
6 Šrámková Veronika 1998 KB DDM Děčín 10:53,3    
             
mílařky       4000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Lokšanová Lucie 1997 AK Bílina 16:03,5    
2 Hrochová Tereza 1996 AC Česká Lípa 17:21,3    
3 Loudová Pavla 1968 AC Česká Lípa 17:37,6    
4 Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 18:36,6    
5 Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa 19:40,4    
6 Choděrová Monika 1976 Nový Bor 20:11,9    
7 Svitáková Hana 1990 AC Česká Lípa 20:56,3    
8 Horáčková Zdeňka 1989 Česká Lípa 22:01,4    
9 Beňová Andrea 1996 AC Česká Lípa 22:30,5    
10 Svitáková Alena 1966 AC Česká Lípa 22:34,1    
11 Bartáková Martina 1983 Česká Lípa 25:00,1    
12 Kaňková Kateřina 1981 Žandov 25:13,7    
13 Rejnartová Monika 1973 AC Česká Lípa 26:30,0    
             
mílaři       4000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Filingr Aleš 1992 AK Škoda Plzeň 13:50,5    
2 Hradil Filip 1995 AK Bílina 14:02,9    
3 Gabriel Petr 1982 AC Ústí n.Labem 14:27,3    
4 Vodička Pavel 1985 TJ Slovan Varnsdorf 14:35,7    
5 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 16:09,0    
6 Bárta Miroslav 1973 KB Jílové 16:13,9    
7 Plechatý Jan 1994 KB DDM Děčín 17:05,4    
8 Seidl Vít 1992 TJ Jiskra Nový Bor 17:22,6    
9 Krejný Kamil 1977 Nový Bor 17:53,2    
10 Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín 18:00,5    
11 Měkota Martin 1969 DC Panelák Starák 18:01,8    
12 Dlouhý Vladimír 1960 Dlouháni 18:19,7    
13 Dogaru Vasil 1981 Rungo Č.Lípa 19:51,8    
14 Myslík Jaroslav 1969 Česká Lípa 21:16,2    
15 Němeček Martin 1966 KB Jílové 21:50,3    
             
dorostenci     4000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Cmunt Petr 1996 Jiskra Nový Bor 14:24,0    
2 Salek Hakim 1996 AK Bílina 14:44,5    
3 Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 15:34,7    
4 Plaček Vojtěch 1996 ASK Děčín 15:39,4    
5 Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 17:12,5    
6 Běla Filip 1997 AC Česká Lípa 18:42,1    
7 Hroch Matyáš 2000 AC Česká Lípa 19:40,8    
8 Zátka Josef 2001 SKI Polevsko 19:48,3    
9 Burlák Jakub 1996 AC Ústí n.Lab. 20:10,3    
10 Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 24:18,6    
             
juniorky       4000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 19:24,3    
2 Václavíková Jana 1995 AJETO Lindava 19:37,3    
3 Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 20:28,1    
4 Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 24:18,6    
5 Gittlerová Jitka 2002 SKI Polevsko 24:19,0    
             
muži A       10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Žižka Filip 1993 AK Bílina 31:47,4    
2 Štochl Jan 1992 AK Bílina 32:06,1    
3 Podroužek Dušan 1974 HO Harcov 32:13,5    
4 Bartoš Dalibor 1975 Milíře 32:54,1    
5 Kolařik Tomáš 1978 OK Nový Bor 33:43,2    
6 Bureš Lukáš 1982 CK Kolokrám Svijany 35:12,4    
7 Bureš Martin 1989 Sokol Kbely 35:19,6    
8 Strnad Aleš 1986 NAC Liberec 35:57,5    
9 Roštejnský Michal 1977 Liberec 36:04,7    
10 Vodička Pavel 1985 TJ Slovan Varnsdorf 37:24,1    
11 Chotěnosvký Pavel 1976 Volfartice 37:34,2    
12 Michálek Tomáš 1979 AC Slovan Liberec 37:37,0    
13 Bureš Jan 1982 CK Slavoj Terezín 38:03,8    
14 Pavlis Antonín 1986 ASK Děčín 38:32,9    
15 Fikar Zdeněk 1986 Bedřichov 38:54,0    
16 Nemeth Milan 1978 AC Česká lípa 39:17,1    
17 Bureš Jan 1987 Liga 100 Praha 40:26,7    
18 Verba Aleš 1978 Eleven Cvikov 41:21,4    
19 Falk Pavel 1979 Spona Teplice 41:53,7    
20 Souhrada Pavel 1982 Česká Lípa 42:06,1    
21 Trpišovský Tomáš 1993 KB Jílové 42:13,5    
22 Kaplan Viktor 1974 Jablonec nad Nisou 43:27,1    
23 Zátka Jan 1973 SKI Polevsko 43:46,3    
24 Kadlec Martin 1974 Horní Libchava 44:43,8    
25 Hurčík Jan 1985 Česká Lípa 46:10,0    
26 Jandač Daniel 1979 CZECHOUT C.L. 47:00,0    
27 Dogaru Vasil 1981 Rungo C.L. 48:21,0    
28 Matějka Milan 1987 Bedřichov 48:22,0    
29 Feix Jiří 1977 Praha 49:00,0    
             
veteráni B     10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 34:31,8    
2 Procházka Josef 1971 ELEVEN Team 34:35,9    
3 Koranovský Roman 1969 ELEVEN Team 35:52,1    
4 Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 36:38,8    
5 Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 37:06,6    
6 Sádovský Luboš 1965 Jablonec 37:40,3    
7 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 38:23,4    
8 Veselý Vítězslav 1966 Děčín 38:27,1    
9 Kubíček Zdeněk 1972 TJ Turnov 39:29,0    
10 Roudnický Milan 1968 Varnsdorf 39:52,1    
11 Coubal Jiří 1969 Rybárna Triton 40:30,6    
12 Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 40:37,9    
13 Měkota Martin 1969 DC Panelák Starák 42:02,1    
14 Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín 42:45,9    
15 Trpišovský Tomáš 1972 KB Jílové 44:02,3    
16 Švirloch Bronislav 1973 KB Jílové 46:01,3    
17 Nedvídek Aleš 1972 Praha 50:54,0    
18 Charousek Petr 1966 Doksy 54:15,4    
             
veteráni C     10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 35:26,6    
2 Růžička Vladimír 1962 Ústí nad Labem 36:25,9    
3 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 37:38,3    
4 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 38:57,1    
5 Tomsa Pavel 1962 Doubrava 41:27,8    
6 Tuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy 46:40,0    
7 Bartoníček Ladislav 1956 Česká Lípa 49:45,0    
             
veteráni D     10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Malý Jiří 1953 AC Česká Lípa 38:41,9    
2 Pullman Miroslav  1950 neregistrovaný 41:26,1    
3 Ulman Josef 1951 TJ Doksy 51:02,0    
4 Plecháček Jiří 1944 Maratonstav Úpice 53:22,3    
5 Pěnička Karel 1951 SPACE Nový Bor 56:00,0    
             
veteráni E     10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Jantsch Vítězslav 1935 LIAZ Jablonec 50:10,0    
2 Červenka Karel 1941 Hora Sv.Kateřiny 51:12,0    
             
ženy A       10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Loubková Kateřina 1981 Cvikov 37:58,4    
2 Loubkova Ivana 1980 Cvikov 38:46,7    
3 Krafková Ita 1981 OK Nový Bor 42:58,5    
4 Kárniková Kateřina 1991 Liberec 43:28,2    
5 Melenová Hana 1981 Osek 44:05,0    
6 Grošaftová Lucie 1981 Česká Lípa 46:15,0    
7 Dlouhá Zuzana 1984 Dlouháni 47:10,0    
8 Svobodová Veronika 1986 Varnsdorf 47:50,0    
9 Gittlerová Jana 1973 SKI Polevsko 48:00,0    
10 Švirlochová Zdena 1975 KB Jílové 48:19,1    
11 Horáčková Šárka 1983 Osek 54:00,0    
12 Charousková Lucie 1994 TJ Doksy 54:15,5    
             
ženy B       10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Vágnerová Veronika 1973 Spona Teplice 43:54,7    
2 Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy 44:43,6    
3 Loudová Pavla 1968 AC Česká Lípa 44:53,8    
4 Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť 45:22,0    
5 Doležalů Daniela 1976 Jablonec 49:39,7    
6 Souchová Helena 1974 Spona Teplice 50:20,0    
7 Raková Adéla 1972 Františkov 50:40,0    
8 Šinerová Dagmar 1976 Česká Lípa 53:24,0    
9 Filipová Lenka 1969 Česká Lípa 53:40,0    
10 Lédlová Naděžda 1948 Spona Teplice 55:20,0    
11 Blšťáková Zuzana 1964 Spona Teplice 1:02:30,0    
12 Bučilová Michala 1976 Spona Teplice 1:05:40:0    
             
junioři       10000 m    
pořadí jméno r.nar oddíl čas    
1 Veselý Vít 1995 ASK Děčín 36:57,6    
2 Pavlovec Jan 1995 AC Česká Lípa 37:45,6    
3 Válka Jan 1995 KB Jílové 40:35,4    
4 Pohlreich Daniel 1995 KB Jílové 50:00,0    
             
             
zpracoval dne 10.11.2013 Slaměný Oldřich      
             
Startovalo rekordních 221 závodníků. Telota cca 10°C, polojasno, déšť se spustil těsně po skončení
závodu. Pořadatel se omlouvá závodníkům hlavního závodu na 10000 m, vzhledem ke kolapsu časo-
míry  (stopek) časy cca přes 46 min. jsou pouze odhadem. Uvítáme jakékoli upřesnění z Vaší strany.
Pořadí se nemění. Měli jsme novou sadu startovních čísel, chtěl bych požádat závodníky, kteří čísla
nevrátili aby mě kontaktovali a domluvili se na vrácení. Děkuji Slaměný tel:725 191 961  
e-mail: o-slameny@seznam.cz          
Jedná se o čísla: 29, 31, 37, 45, 88, 100, 101, 106, 109, 115, 116, 125, 126, 130, 134, 167, 173,
175, 181, 186, 187.          

print Formát pro tisk

 •  SunLight CMS