Kategorie: OBL, Listopad

Žandovská desítka

dívky do 5 let     100 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Půčková Pavla 2007 Smetanka Nový Bor 00:23,5
2 Půčková Anna 2007 Smetanka Nový Bor 00:23,8
3 Šmídová Krystýna 2008 Žandov 00:27,0
4 Vrbová Klárka 2008 Žandov 00:33,0
         
chlapci do 5 let     100 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Novotný Dalibor 2008 Kateřinky 00:26,7
2 Plechatný Ondřej 2007 KB DDM Děčín 00:27,0
         
žákyně do 7 let     200 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Fišerová Natálie 2006 AC Ústí nad Labem 00:44,9
2 Peroutková Hana 2005 AC Česká Lípa 00:47,2
3 Vašáková Adéla 2005 SKI Polevsko 00:49,2
         
žáci do 7 let     200 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Havlas Jakub 2005 Lindava 00:44,1
2 Hois Vojtěch 2005 KB Jílové 00:45,8
3 Webera Lukáš 2005 Žandov 00:46,9
4 Patora Lukáš 2005 Žandov 00:50,8
5 Novotný Václav 2006 Kateřinky 00:52,8
6 Husařík Jan 2006 KB DDM Děčín 00:54,7
7 Darius Jan 2005 Žandov 00:55,3
8 Skokan Ondřej 2006 Velké Březno 01:02,4
         
žákyně do 9 let     500 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Strychová Tereza 2003 AC Ústí na Labem 02:01,8
2 Mikeschová Denisa 2003 KB Jílové 02:03,2
3 Slámová Anna 2004 ZŠ Lada Litoměřice 02:10,1
4 Štraubová Štěpánka 2003 Horní Police 02:19,0
5 Koričarová Eliška 2003 KB DDM Děčín 02:20,4
6 Maturová Andrea 2003 Žandov 02:36,5
7 Nováková Barbora 2003 Volfartice 02:45,2
         
žáci do 9 let     500 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Beca Jakub 2004 AC Ústí nad Labem 01:49,9
2 Bušek Kryštog 2003 DTT Libochovice 01:50,1
3 Kopřiva Jan 2003 Jiskra Nový Bor 01:51,9
4 Stránský Petr 2003 AC Česká Lípa 01:59,0
5 Matušík Vojtěch 2003 KB DDM Děčín 02:01,8
6 Havlas Jakub 2005 Lindava 02:04,9
7 Bělka Lukáš 2004 ZŠ U lesa Nový Bor 02:05,2
8 Šmíd Jakub 2003 Žandov 02:12,2
9 Novotný Jaromír 2003 Kateřinky 02:13,4
10 Cmunt Ondřej 2003 Jiskra Nový Bor 02:14,6
         
žákyně do 11let     1000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Šmilauerová Kateřina 2001 AC Ústí nad Labem 04:06,7
2 Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 04:12,0
3 Perutková Mirka 2002 AC Česká Lípa 04:16,8
4 Plechatá Helena 2001 KB DDM Děčín 04:37,2
5 Trčová Michaela 2001 AC Česká Lípa 04:53,7
6 Myslíková Lucie 2001 Česká Lípa 05:23,3
         
žáci do 11 let     1000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Verner Tadeáš 2002 Žandov 04:13,9
2 Vasily Tibor 2001 Žandov 04:14,9
         
mladší žákyně     1000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Heřmánková Bára 1999 AC Ústí nad Labem 03:16,5
2 Červínová Michaela 1999 ASK Lovosice 03:21,9
3 Kučerová Anna 1999 Jiskra Nový Bor 03:33,9
4 Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa 03:38,1
5 Bočková Markéta 2000 Jiskra Nový Bor 03:39,6
6 Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 03:42,4
7 Slaměná Alena 2000 AC Česká Lípa 03:57,5
8 Artlová Kateřina 2000 Smetanka Nový Bor 04:05,5
9 Kubištová Michaela  2000 ZŠ Lada Č.Lípa 06:06,7
         
mladší žáci     1000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Janůšek Petr 1999 SK ZŠ Jablonné v P. 03:14,4
2 Janůšek Pavel 1999 SK ZŠ Jablonné v P. 03:20,2
3 Fišer Martin 2000 AC Ústí nad Labem 03:28,1
4 Erleba Zdeněk 2000 AC Ústí nad Labem 03:31,1
5 Husařík Martin 1999 KB DDM Děčín 03:41,6
6 Hroch Matiáš  2000 AC Česká Lípa 03:51,8
7 Teml Patrik 1999 Žadov 04:11,8
8 Trpišovský Zdeněk 1999 KB Jílové 04:31,9
         
starší žákyně     1000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Kalvová Šárka 1997 AC Česká Lípa 03:23,7
2 Horčičková Nikola  1998 Smetanka Nový Bor 03:24,3
3 Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa 03:28,6
4 Nováková Lucie 1998 Smetanka Nový Bor 03:39,6
5 Malá Patricia  1998 AC Česká Lípa 03:45,8
6 Trpišovská Anna 1998 KB Jílové 03:50,3
7 Vlková Natálie  1998 AC Česká Lípa 03:54,1
8 Koričarová Markéta 1998 KB DDM Děčín 03:56,6
9 Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 03:57,5
 10 Šrámková Veronika 1998 KB DDM Děčín 04:13,7
         
starší žáci     2000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 06:53,1
2 Štěpánek David 1998 AC Ústí nad Labem 06:55,7
3 Truhlář Jakub 2000 AC Ústí nad Labem 07:11,6
4 Hock Jan  1998 ASK Lovosice 07:18,9
5 Stůj Radek  1998 Cvikováček Cvikov 07:21,6
6 Petr Zdeněk  1998 KB DDM Děčín 07:21,9
7 Hlavatý Jan 1998 AC Česká Lípa 07:26,2
8 Šcerba Matěj  1998 AC Ústí nad Labem 07:39,3
9 Limula Tomáš  1998 KB DDM Děčín 07:48,7
10 Myslík Petr 1998 Česká Lípa 08:49,1
11 Vašák Milan  1998 SKI Polevsko  09:11,2
12 Bruclner Pavel 1998 AC Nový Bor 10:00,4
         
dorostenky     2000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Nekvindová Nikola 1996 ASK Lovosice 07:29,0
2 Černá Daniela 1996 AC Česká Lípa 07:50,1
3 Trčová Jana 1996 AC Česká Lípa 08:13,4
4 Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 08:51,3
         
mílařky       4000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Moučková Pavla 1984 Jiskra Nový Bor 17:18,1
2 Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 17:56,3
3 Přibylová Erika 1966 KB Jílové 23:08,7
4 Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa 25:24,0
         
mílaři       4000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 14:31,7
2 Klekner |Michal 1987 Jablonec 14:43,4
3 Bušek Marek 1973 BTT Libochovice 15:43,4
4 Skokan Broňa 1976 Velké Březno 17:11,1
5 Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team 18:15,7
6 Seidl Vít 1992 Jiskra Nový Bor 18:26,7
7 Janůšek Petr 1999 SK ZŠ Jablonné v P. 19:35,7
8 Janůšek Pavel 1999 SK ZŠ Jablonné v P. 19:36,0
9 Půček Pavel 1968 Smetanka NovýBor 21:05,3
10 Myslík Jaroslav 1969 Česká Lípa 22:07,7
         
dorostenci     4000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Cmunt Petr 1996 Jiskra Nový Bor 14:45,6
2 Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 14:58,3
3 Burlák Jakub 1996 AC Ústí n.Labem 19:18,0
         
juniorky       4000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Příhodová Hana 1994 AC Ústí n.Labem 17:47,1
2 Nováková Jana 1993 AC Česká Lípa 18:42,6
3 Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 19:47,9
4 Michutová Viktorie 1996 Smetanka Nový Bor 21:05,6
5 Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 21:17,1
         
muži A       10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Kolařík Tomáš 1978 OK Nový Bor 33:01,4
2 Vlček Jiří 1973 Spona Teplice 35:04,3
3 Hunčovský Tomáš 1994 TJ Neratovice 35:26,1
4 Roštejnský Michal 1977 Liberec 36:02,4
5 Pavlis Antonín 1986 ASK Děčín 39:15,0
6 Plaček Vojtěch 1996 ASK Děčín 40:40,4
7 Stezka Martin 1984 Chřibská 45:15,6
8 Dogaru Vasil 1981 SWAHIL Beer Team 46:36,3
9 Šmaňko Miroslav 1980 Ústí nad Labem 49:46,0
10 Falk Pavel 1979 Spona Teplice 1,06:54,5
         
veteráni B     10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Procházka Josef 1971 ASK Děčín 34:50,9
2 Černý Michal 1964 AC Slovan Liberec 35:55,9
3 Sádovský Luboš 1965 Jablonec 36:55,1
4 Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 37:07,5
5 Novotný Jiří 1971 Kateřinky 37:28,5
6 Valtr Vladimír 1967 Roudnice nad L. 39:19,4
7 Urbanec David 1970 NAC Liberec 39:26,4
8 Coubal Jiří 1969 Rybárna Triton Č.L. 40:55,3
9 Řízek Marek 1972 Marathon Děčín 40:57,6
10 Měkota Martin 1969 DC Panelák Starák 41:56,8
11 Pavlovec Petr 1963 OK Nový Bor 50:50,2
12 Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín 1,01:21,9
         
veteráni C     10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Petroňuk Viktor 1960 ČZU Praha 34:45,7
2 Šimůnek Jaromír 1955 SKP Jablonec 35:32,9
3 Růžička Vladimír 1962 Ústí nad Labem 36:18,3
4 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 36:40,9
5 Malý Jiří 1953 AC Česká Lípa 38:33,1
6 Tomsa Pavel 1962 Doubrava 39:27,3
7 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 40:28,5
8 Kašparec Petr 1962 Sklárna AJETO 42:23,0
9 Tuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy 45:38,8
         
veteráni D     10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuháň 55:30,0
         
veteráni E     10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Červenka Karel 1941 Hora Svaté Kateřiny 50:56,7
2 Jantsch Vítězslav 1935 LIAZ Jablonec 52:19,1
         
ženy A       10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Krafkoví Ita 1981 OK Nový Bor 43:58,4
2 Fridrichová Adéla 1996 AC Česká Lípa 46:19,5
3 Dlouhá Zuzana 1984 Dlouháni Roudnice 49:54.3
4 Koutná Ivana 1984 Teplice  57:37,6
5 Plačková Anna 1996 ASK Děčín 1,01:21,4
         
ženy B       10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Vágnerová Veronika 1973 Spona Teplice 44:19,6
2 Kabátová Andrea 1976 Spona Teplice 44:30,6
3 Gittlerová Jana 1973 SKI Polevsko 46:59,0
4 Hánová Jitka 1971 AC Česká Lípa 48:21,3
5 Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť 48:24,1
6 Blšťáková Zuzana 1964 Ústí nad Labem 54:57,9
7 Pulkrábová Šárka 1972 SKI Polevsko 55:28,3
8 Lédlová Naděžda 1948 Spona Teplice 58:21,4
9 Richterová Martina 1979 Spona Teplice 1,15:58,0
         
junioři       10000 m
pořadí jméno r.nar oddíl čas
1 Přibyl Martin 1993 KB Jílové 36:13,7
2 Pavlovec Jan 1995 AC Česká Lípa 38:09,4
3 Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 38:23,8
4 Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 40:04,3
5 Trpišovský Tomáš 1993 KB Jílové 41:53,2
         
         
zpracoval dne 11.11.2012 Slaměný Oldřich  
         
Startovalo 160 závodníků. Telota 10°C, zamračeno, po startu hlavního závodu
se spustil déšť.      
         
(Kdo z běžců postrádá zdroj GARMIN pravděpodobně od navigace či tepoměru nechť 
se ozve pořadateli)      

print Formát pro tisk

 •  SunLight CMS