Kategorie: OBL, Listopad

Krosmaraton 2012

  Horolezecký krosmaratón - 28.ročník - 10.11.2011 - kategorie předškoláci nar. 2004 a mladší - 100m
  dívky jméno rok nar. oddíl,město čas    
1 136 Hana Perutková 2005 AC Česká Lípa 22,20    
2 86 Štěpánka Hiscnová 2009 Sbvolindy 46,10    
3 81 Vendula Douchová 2009 Praha 54,90    
               
               
  chlapci jméno rok nar. oddíl,město čas    
1 107 Armin Jakub Fridrich 2005 Tartan Jablonné v Podj. 20,30    
2 80 Štěpán Zahálka 2006 BTT Libochovice 21,01    
3 92 Vojtěch Hois 2005 KB Jílová 23,90    
4 40 Michal Dvořák 2007 Česká Lípa 25,50    
5 71 Saša Horák 2007 Česká Lípa 29,10    
6 69 Radim Horák 2007 Česká Lípa 30,70    
7 137 Vojtěch Novák 2007 MŠ Nechova 33,60    
  Horolezecký krosmaratón - 28. ročník - 10.11.2012 - nejmladší žáci - nar. 2003 - 2004 - 400m
  dívky jméno rok narození oddíl, bydliště čas    
1 148 Klára Nováková 2003 AC Česká Lípa 1:59:7    
2 42 Daniela Dvořáková 2003 AC Česká Lípa 2:05:4    
3 61 Marika Trajerová 2004 KB Jílová 2:06:7    
4 96 Johana Fišerová 2004 Česká Lípa 2:17:8    
               
  chlapci jméno rok narození oddíl, bydliště čas    
1 41 Petr Stránský 2003 AC Česká Lípa 1:51:6    
2 149 Jakub Havlas 2005 Lindava 1:52:5    
3 28 Lukáš Bělka 2004 ZŠ U lesa Nový Bor 1:53:1    
4 195 Ondřej Cmunt 2003 TJ Jiskra Nový Bor 1:55:3    
5 74 Robin Koňák 2003 AC Česká Lípa 1:58:4    
6 76 Pavel Hisem 2004 Sbvolinky 2:33:1    
  Horolezecký krosmaratón - 28. ročník - 10.11.2012 - nejmladší žáci - nar. 2001 - 2002 - 400m
  dívky jméno rok narození oddíl, bydliště čas    
1 106 Monika Fridrichová 2001 AC Česká Lípa 1:47:3    
2 135 Mirka Perutková 2002 AC Česká Lípa 1:51:7    
3 91 Jana Bartáková 2002 AC Česká Lípa 1:55:00    
4 120 Valentina Trajerová 2002 KB Jílové 2:06:08    
5 67 Lucie Myslíková 2001 Česká Lípa 2:16:9    
               
  chlapci jméno rok narození oddíl, bydliště čas    
1 139 Filip Jáč 2002 Louny 1:38:6    
2 73 Libor Ulrich 2002 Nový Bor 1:39:8    
3 65 Martin Pelc 2001 Nový Bor 1:41:7    
4 79 Lukáš Ulma 2002 Praha 1:49:8    
5 57 Petr Dušek 2001 AC Rumburk 1:51:7    
6 160 Jan Kropáček 2002 Nový Bor vzdal    
  Horolezecký krosmaratón 28. ročník - 10.11.2012 - ženy 42,1 km
  ženy do 35 let nar. 1977 - 1994 oddíl,bydliště čas  
1 97 Doubková Zuzana 1984 Opice Tanvald 03:33:56  
2 16 Romana Pešková 1979 Říčany 03:48:04  
3 88 Markéta Gruberová 1982 Maraton klub Kladno 03:53:29  
4 93 Veronika Svobodová 1986 Varnsdorf 03:58:27  
5 92 Hana Svitáková 1990 Česká Lípa    
             
             
             
  ženy nad 35 let nar. 1976 a starší oddíl,bydliště čas  
1 34 Jaroslava Krausová 1975 Glassman TT Teplice 03:28:41  
2 4 Zuzana Henychová 1961 VLI Liberec 04:03:58  
3 25 Jitka Wohlrabová 1969 Šumperk 04:03:59  
4 18 Darina Doubková 1957 Praha 9 05:37:16  
             
  Horolezecký krosmaratón 28. ročník - 10.11.2012 - muži maratón - 42,1 km
  muži 18 - 39 let nar. 1973 - 1994 rok nar. oddíl,bydliště čas    
1 83 Jaroslav Bohdal 1976 Maraton klub Kladno 03:07:56    
2 6 Petr Rouček 1981 Bezdědice 03:09:58    
3 49 Petr Klika 1979 TK Novis 03:11:07    
4 922 Michal Krajčovič 1980 4T Expedice 03:35:40    
5 87 Matěj Konvalina 1985 Česká Lípa 03:46:17    
6 84 Lubomír Pavlíček 1978 LDN Kralupy N. ULT. 03:50:33    
7 29 Jaromír Stratil 1973 Mazáci Praha 03:56:18    
8 94 Petr Farda 1973 Spona Teplice 03:59:34    
9 95 Jiří Marek 1981 Spona Teplice 03:59:46    
10 96 Pavel Majer 1976 Spona Teplice 04:02:49    
11 86 Miroslav Vostrý 1977 MK Kladno 04:07:44    
12 976 Martin Richter 1996 Spona Teplice 04:14:05    
13 943 Pavel Falk 1979 Spona Teplice 04:15:06    
14 59 Hynek Plachý 1975 Triade Děčín 3 kola    
               
               
               
  muži 40 - 49 let nar. 1963 - 1972 rok nar. oddíl,bydliště čas    
1 82 Michal Kovár 1971 TJ Slavod Banes Pacov 02:54:31    
2 11 Karel Karas 1966 Loučná 956 03:17:27    
3 19 Petr Kukač 1967 H.O. VNO 03:23:06 ČHS  
4 23 David Wolf 1972 MTB team Příchovice 03:23:43    
5 80 Filip Doucha 1970 Praha 11 03:26:28    
6 81 Tomáš Ulma 1964 Praha 03:27:45    
7 30 Tomáš Plaček 1963 ASK Děčín 03:28:00    
8 26 Jiří Doucha 1971 Hvězda Pardubice 03:28:40    
9 77 Jiří Žák 1969 Continental Sport Club, Jičín 03:38:14    
10 90 František Novák 1964 Amatér Bořislav 03:40:11    
11 100 Miroslav Šimek 1966 TC Dvořák Č. Budějovice 03:45:00    
12 48 Martin Šilar 1968 Podbaba 04:05:14    
13 47 Tomáš Šilar 1963 SK Staročernosko 04:07:19    
14 2 Jiří Stránský 1963 Cvikov 04:12:38    
15 91 Vítězslav Hvolek 1971 AO TJ Doksy 04:39:23    
16 954 Martin Richter 1967 Spona Teplice 04:54:40    
17 28 Ludvík Szabó 1963 Klínec 04:55:03    
18 60 Michal Burda 1968 KB Jílová      
19 50 Pavel Koller 1970 Bezdědice      
               
  muži 50 - 59 let nar.1953 - 1962 rok nar. oddíl,bydliště čas    
1 990 Petr Henych 1960 Slavia Liberec 03:12:38    
2 99 Jan Hamerník 1955 Chotěnice 03:13:04    
3 12 Miroslav Kucko 1958 Liberec 03:24:36    
4 98 Vlastimil Dvořáček 1959 SK Týniště nad Orlicí 03:27:04    
5 45 Petr Svoboda 1960 SK Maxtri Liberec 03:27:51    
6 24 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 03:32:38    
7 79 Petr Hrček 1961 Brandýs 03:49:22    
8 58 Libor Rygál 1962 SK Maxtri Liberec 03:53:08    
9 94 Mojmír Hojač 1958 Jiskra Tanvald 03:59:34    
10 1 Vladimír Dlouhý 1960 Dlouháni Roudnice 04:00:17    
11 78 Jiří Pucholt 1959 TJ Solit Unhoš't 04:16:36    
12 5 Petr Szász 1954 Ultrasport Sokolov 04:17:27    
13 17 Zdeněk Doubek 1956 PKO Praha 04:29:07    
14 42 Pavel Kotúček 1961 Bemaniax      
15 965 Ivan Kibritov 1953 Praha      
               
               
               
               
               
  muži 60 - 69 let nar.1943 - 1952 rok nar. oddíl,bydliště čas    
1 20 Jan Zahula 1950 ČD Tanvald 03:38:47    
2 89 Jaroslav Dvořáček 1952 Sokol Lupenice 03:47:20    
3 85 Jan Dolejš 1949 TJ Sokol Unhoš't 03:59:53    
4 27 Petr Kuchař 1951 Maraton Klub Kladno 04:12:26    
5 46 Václav Sadílek 1950 TJ Albrechtice 04:12:46    
6 35 Miroslav Krumer 1949 MK Ostrov 04:16:36    
7 14 Petr Kuchař 1951 Maraton Klub Kladno 04:31:46    
8 15 Jan Tučný 1947 MK Pardubice 04:50:47    
9 934 Josef Kostka 1947 UTŽ Chomutov 05:14:06    
               
               
  muži nad 70 let nar.1942 a starší   oddíl,bydliště čas    
1 13 Zdeněk Kopecký 1937 MK Seitl Ostrava 04:55:04    
  Horolezecký krosmaratón 28. ročník - 10.11.2012 - muži 10,5 km 
  muži do 39 let nar.1973 - 1994 rok nar. oddíl,bydliště čas  
1 164 Tomáš Kolařík 1978 OK Nový Bor 00:36:33  
2 77 Pavel Hradec 1988 OOB TJ Turnov 00:36:40  
3 154 Ondřej Chour 1987 Liaz Jablonec 00:38:11  
4 83 Matěj Zahálka 1993 BTT Libochovice 00:40:03  
5 37 Marek Bušek 1973 BTT Libochovice 00:40:38,2  
6 38 Jan Němec 1986 OK Chrastava 00:40:43  
7 124 Jan Bureš 1982 CK Slavoj Terezín 00:41:32  
8 49 Michal Kubíček 1984 Cyklo Ski Zitnik 00:41:39  
9 147 Pavel Vodička 1985 TJ Slovan Varnsdorf 00:42:00  
10 54 Pavel Tvrdík 1986 For Biden 00:42:06  
11 119 Michal Klekner 1987 eppl city 00:43:12  
12 85 Igor Gálus 1973 KB Jílové 00:43:20  
13 89 Radek Berk 1997 AC Česká Lípa 00:43:24  
14 126 Martin Janíček 1981 Borek 00:45:51  
15 53 David Kubát 1979 LOKO Nymburk 00:46:03  
16 186 Zdeněk Bouda 1980 Ivo Domanský in memoriam 00:47:27  
17 127 Jakub Hercik 2000 USK Všem Ústí nad Labem 00:49:57  
18 185 Vasil Dogaru 1981 Swahil Beer Team 00:50:06  
19 132 Ondřej Peterka 1987 Zákupy 00:50:20  
20 58 Matěj Burda 1996 KB Jílové 00:50:46  
21 138 Miroslav Žák 1994 TJ Sokol Jičín 00:52:44  
22 143 Jan Huřčík 1985 U Hřiště  00:52:57  
23 34 Libor Šurán 1973 Česká Lípa 00:54:37  
24 52 Ivo Sadvar 1979 Liberec 00:55:57  
25 59 Vlastimil Stránský 1997 KB Jílové 00:56:16  
26 50 Ondřej Kolata 1996 Liberec 00:57:40  
27 99 Roman Hois 1978 KB Jílové 00:58:51  
             
             
             
  muži 40-49 let nar.1963 - 1972 rok nar. oddíl,bydliště čas  
1 156 Martin Macháček 1964 TJ Doksy 00:40:08  
2 167 Jaroslav Jíra 1971 AC Česká Lípa 00:41:17  
3 194 Zdeněk Kubíček 1972 Sitvini Ski Trub team 00:43:35  
4 35 Petr Pražák 1971 TJ Doksy 00:45:07  
5 191 Roman Drahoňovský 1967 Petrovice 00:46:25  
6 117 Jiří Prášek 1968 Kolmen DC 00:47:53 ČSH
7 157 Petr Zedník 1965 Těchlovice 00:54:29  
8 125 Jaroslav Hercík 1972 Velké Březno 01:02:36  
9 75 Luboš Přibyl 1966 KB Jílové 01:03:04  
             
  muži 50 - 59 let nar. 1953 - 1962 rok.nar. oddíl,bydliště čas  
1 159 Zdeněk Bufka 1957 AC Česká Lípa 00:41:45  
2 118 Jiří Malý 1953 AC Česká Lípa 00:43:23  
3 199 Petr Kašparec  1962 Sklárna Ajeto Lindava 00:46:41  
4 94 Mojmír Hojač 1958 Jiskra Tanvald 00:47:40 ČSH
5 30 Břetislav Kalvoda 1955 Munro Sprint Cvikov 00:48:16  
6 95 Vlastimil Tu'tálek 1961 TO Doksy 00:51:40  
7 101 Daniel Schneeberger 1957 Nový Bor 00:56:16  
8 162 Luboš Chlumský 1956 Vokovice 01:03:42  
             
             
             
             
             
             
  muži 60 - 69 let nar. 1943 - 1952  rok nar. oddíl,bydliště čas  
1 97 Oldřich Slamený 1952 AC Česká Lípa 00:47:16  
2 161 Jiří Plecháček 1944 Sokol Tuhaň 01:00:44  
             
  muži nad 70 let nar.1942 a st.   oddíl,bydliště čas  
1 123 Miroslav Anděl 1942 TJ Kadaň 01:06:55  
  Horolezecký krosmaratón 28.ročník - 10.11.2012 -  ženy - nar. 1977 - 1994 - 10,5 km
  ženy do 35 let nar.1977 - 1994 rok nar. oddíl,bydliště čas  
1 153 Tereza Měchurová 1988 AC Česká Lípa 00:45:06  
2 116 Pavla Moučková 1984 TJ Jiskra Nový Bor 00:46:24  
3 200 Lucie Krafková 1986 OB TJ Turnov 00:47:47  
4 122 Ita Krafková 1981 OK Bor 00:49:38  
5 109 Lucie Grošaptová 1981 Česká Lípa 00:50:22  
6 155 Jana Čepelíková 1988 Turnov 00:53:00  
7 168 Zuzana Vejstrková 1988 OK Chrastava 00:57:37  
8 133 Jana Schneebergerová 1987 Nový Bor 00:57:57  
9 51 Jana Buriánová 1980 Nový Bor 00:58:31  
10 87 Kamila Hoisová 1981 KB Jílové 00:59:02  
11 108 Petra Nikodýmová 1995 Sosk 01:00:02  
12 197 Lenka Merhulíková 1978 AC Česká Lípa 01:01:54  
13 55 Markéta Lhotová 1981 Praha 4 01:02:21  
14 36 Andrea Hlavatá 1987 OK Chrastava 01:02:55  
             
             
             
             
  ženy nad 35 let nar.1976 a starší   rok.nar. oddíl,bydliště čas  
1 196 Svatošová Jana   AC Česká Lípa 00:50:44  
2 90 Jitka Hánová 1971 AC Česká Lípa 00:52:58  
3 72 Marcela Rejzková 1974 KB Jílové 00:59:02  
4 93 Šárka Půlkrabová 1972 Ski Polevsko 01:00:56  
5 170 Vladimíra Jínová 1966 TJ Slovan Varnsdorf 01:01:58  
6 43 Martina Horáková 1965 Bořislav 01:04:02  
7 169 Ilona Hurčíková 1961 U Hřiště 01:14:25  
8 78 Světlana Zahulová 1958 Jablonec 01:17:51  
  Horolezecký krosmaratón 28.ročník - 10.11.2012 - dorost - nar. 1995 - 1996 - 4km
  dívky jméno rok nar. oddíl,bydliště čas    
1 68 Daniela Černá 1996 AC Česká Lípa 18:54:6    
2 106 Monika Fridrichová 2001 AC Česká Lípa 20:42:8    
               
               
  chlapci jméno rok nar. oddíl,bydliště čas    
1 158 Petr Cmunt 1996 TJ Jiskra Nový Bor 14:53:9    
2 134 Partik Stupka 1996 AC Česká Lípa 15:08:4    
  Horolezecký krosmaratón 28.ročník - 10.11.2012 starší žáci nar. 1997 - 1998 - 2km
  dívky jméno rok nar. oddíl,město čas    
1 84 Daniela Bendová 1997 AC Česká Lípa 8:29:3    
2 63 Nikol Majcherová 1998 SKI Polevsko 9:05:1    
3 110 Kristýna Sihelníková 1998 SKI Polevsko 9:18:00    
               
  chlapci jméno rok nar. oddíl,město čas    
1 89 Radek Bekr 1997 AC Česká Lípa 07:29:9    
2 70 Tomáš Hlubučela 1997 AC Česká Lípa 07:46:6    
3 59 Vlastimil Stránský 1997 KB Jílové 07:50:9    
4 31 Jan Hlavatý 1998 AC Česká Lípa 08:02:6    
5 66 Petr Myslík 1998 Česká Lípa 09:16:2    
6 64 Milan Kašák 1998 SKI Polevsko 10:22:1    
7 82 Pavel Bouchner 1998 AC Česká Lípa 11:42:8    
  Horolezecký krosmaratón 28. ročník - 10.11.2012 - mladší žáci - nar.1999 - 2000 - 800m
  dívky jméno rok nar. oddíl,město čas    
1 32 Anna Kučerová 1999 TJ Jiskra Nový Bor 3:41:6    
2 44 Dominika Stránská 2000 AC Česká Lípa 3:55:1    
3 33 Markéta Bočková 2000 TJ Jiskra Nový Bor 3:95:5    
4 146 Magdalena Trajerová 2000 KB Jílová 4:04:2    
               
               
  chlapci jméno rok nar. oddíl,město čas    
1 121 Matyáš Hroch 2000 AC Česká Lípa 3:58:3    

print Formát pro tisk

 •  SunLight CMS