Kategorie: OBL, Červen

Večerní závody v České Lípě 2012

Pořadatel: AC Česká Lípa                    
Termín: 29.6.2012                      
Místo: stadion U Ploučnice                    
Ředitel závodu: Vasil Dogaru ml.                    
Hlavní rozhodčí: Vasil Dogaru st.                    
Výsledky zpracoval: Swahil                    
                         
12ti minutovka                      
                         
mladší žákyně                      
1 Anna Kučerová 1999 TJ Jiskra Nový Bor 2666              
2 Monika Fridrichová 2001 AC Česká Lípa 2511              
                         
mladší žáci                      
1 Petr Glaser 1998 AC Česká Lípa 2669              
2 Ondřej  Cmunt 2003 TJ Jiskra Nový Bor 2170              
3 Pavel Bouchner 1998 AC Česká Lípa 2076              
                         
dorostenky                      
1 Daniela Černá 1996 AC Česká Lípa 2725              
                         
  dorostenci                      
1 Petr Cmunt 1996 BS Nový Bor 3316              
                         
ženy                        
1 Adéla Frydrychová 1995 AC Česká Lípa 2830              
2 Ivana Slaměná 1994 AC Česká Lípa 2710              
3 Jana Hrdinová 1993 AC Česká Lípa 2623              
4 Jitka Hánová 1971 AC Česká Lípa 2600              
5 Šárka Půlkrabová 1972 SKI Polevsko 2390              
6 Jaroslava Paterová 1958   2146              
7 Monika Rejnartová 1973 AC Česká Lípa 1684              
                         
muži                        
1 Petr Louda 1964 AC Česká Lípa 3510              
2 Vladimír Růžička 1962 Ústí nad Labem 3337              
3 Jaroslav Jíra 1971 AC Česká Lípa 3279              
4 Jiří Malý 1953 AC Česká Lípa 3041              
5 Miloslav Hána 1971 Česká Lípa 2390              
                         
hodinovka                      
                         
muži                        
1 Petr Pinďák 1983 Varnsdorf 16030              
2 Jan Patera 1980 SKP Nymburk 15500              
3 Vasil Dogaru 1981 Swahil Beer Team 12621              
4 Jan Kocián 1988 Česká Lípa 11419              
                         
veteráni                        
1 Zdeněk Bufka 1952 AC Česká Lípa 14057              
2 Pavel Horáček 1964 AC Česká Lípa 13525              
3 Oldřich Slaměný 1952 AC Česká Lípa 13283              
4 Jiří Lenča 1966 Lindava 13166              
5 Jiří Coubal 1969 Rybárna Triton 12730              
6 Miloslav Liška 1976 Dolní Bukovina 12307              
7 Vladimír Šrachta 1960 Munro Cvikov 12152              
8 Lukáš Hemer 1966 Praha 12045              
9 Pavel Richter 1969 Varnsdorf 11176              
10 Karel Sládek 1945 Krásná Lípa 10753              
11 František Doleček 1943 Slavoj St. Boleslav 9628              
                         
                         
                         
vrh koulí                      
                         
ženy (4kg)                      
1 Daniela Bendová 1997 AC Česká Lípa 10,87 10,38 9,71 10,75   10,87 9,55 10,13
2 Patricie malá 1998 AC Česká Lípa 9,6 9,4 9,6 8,92   9,05 8,6 9,3
                         
ženy (4kg)                      
1 Alena Svitáková 1966 AC Česká Lípa 6,74 6,58 6,74 6,53   6,43 6,57 6,39
2 Monika Rejnartová 1973 AC Česká Lípa 6,49 6,17 6,49 5,99   - - -
                         
muži (7.25kg)                      
1 Ondřej  Hetto 1992 AC Česká Lípa 9,2 8,04 8,92 9,2   9,13 8,92 7,88
2 Vasil Dogaru 1981 AC Česká Lípa 9,1 8,55 9,1 8,39   8,82 - -
3 František Mocker 1958 AC Česká Lípa 7,52 7,18 7,29 7,34   7,52 - -
4 Vít Mocker 1991 AC Česká Lípa 7,33 6,24 7,33 6,35   7,33 6,94 6,76

print Formát pro tisk