Kategorie: OBL, Červen

OBL po 29.6.

Okresní běžecká liga - XVI.ročník 2012 "O pohár Českolipského deníku"    
                                             
1. Ne 25.3.2012 Nový Bor   162 startujících 54 bodujících         www.accli.cz            
2. So 31.3.2012 Sosnová   66 startujících 39 bodujících         záložka OBL            
3. Ne 1.4.2012 Jablonné    140 startujících 64 bodujících                                
4. Pá 13.4.2012 Jablonné   51 startujících 48 bodujících                                
5. Ne 15.4.2012 Cvikov   95 startujících 46 bodujících         Facebook - stránka "Okresní běžecká liga 2012"  
6. So 21.4.2012 Polevsko   95 startujících 52 bodujících                                
7. Ne 1.5.2012 Radvanec   92 startujících 44 bodujících                                
8. So  8.5.2012 K. Šenov   144 startujících 36 bodujících                                
9. Pá 29.6.2012 Č. Lípa   34 startujících 26 bodujících                                
10. So 7.7.2012 Tuhaň                                      
11. Ne 9.9.2012. Cvikov                                      
12. So 22.9.2012 Zahrádky                                      
13. St 28.9.2012 K. Šenov                                      
14. So 13.10.2012 Jablonné                                      
15. So 14.10.2012 Doksy                                      
16. So 10.11.2012 Sosnová                                      
17. Ne  11.11.2012 Žandov                                      
                                             
                                             
                                             
Mladší žáci roč. nar.1999 - 2000
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Hroch Matyáš 2000 AC Česká Lípa     8   11 16,5   16,5                   4 56
2. Šilar Adam 2000 Nový Bor         9 13,5                       2 24,5
3. Janúšek Petr 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     11 11                           2 24
4. Janúšek Pavel 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     9 9                           2 20
5. Hylmar Jiří 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     7 8                           2 17
6. Rábl Daniel 2000 AC Česká Lípa 11                                 1 12
7. Cmunt Ondřej 2003 TJ Jiskra Nový Bor                 11                 1 12
8. Mareš Vítek 2000 OK Nový Bor             8                     1 9
9. Sykáček Marek 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     2 4                           2 8
10. Pluhař Dominik 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.       7                           1 8
11. Pavlovec Dan 2000 OK Nový Bor             7                     1 8
12. Ryšavý Adam 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6                             1 7
13. Džurban Jiří 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.       6                           1 7
14. Udatný Jakub 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.     5                             1 6
15. Tvrzník Filip 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.       5                           1 6
16. Čadek Radim 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.     4                             1 5
17. Paseka Jiří 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.     3                             1 4
                                             
Mladší žákyně roč. nar.1999 - 2000
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Kučerová Anna 1999 TJ Jiskra Nový Bor 9   7 9 11 16,5 11 13,5 11                 8 96
2. Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 8 13,5 9 11 11 12 9 12                   8 93,5
3. Fridrichová Monika 2001 Tatran Jablonné v Podj. 7   6 6 9 13,5 9   9                 7 66,5
4. Bočková Markéta 2000 TJ Jiskra Nový Bor 11   8     13,5 9 10,5                   5 57
5. Slaměná Alena 2000 Žandov 7     4 8 9 6 7,5                   6 47,5
6. Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa   16,5           16,5                   2 35
7. Oswaldová Eliška 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     11 7                           2 20
8. Skočovská Anna 2000 AC Česká Lípa 6         10,5                       2 18,5
9. Adamová Lucie 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     3 5                           2 10
10. Korečková Eliška 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.     5 3                           2 10
11. Jeřábková Ema 1999 TJ Jiskra Nový Bor               9                   1 10
12. Vančurová Sára 2001 Cvikováček Cvikov       8                           1 9
13. Znamenáčková Dominika 2000 Nový Bor           7,5                       1 8,5
14. Coubalová Gabriela 1999 AC Česká Lípa         7                         1 8
15. Janoušková Lucie 1999 OK Nový Bor             7                     1 8
16. Marcinová Tereza 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6                             1 7
17. Zelená Klára 2000 Kamenický Šenov           6                       1 7
18. Balšánková Markéta 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     4 0                           2 6
19. Pilzová Dominika 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     2                             1 3
20. Šindlerová Michaela 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.       2                           1 3
21. Houštecká Michaela 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.       1                           1 2
22. Žuchová Adéla 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.       0                           1 1
                                             
Starší žáci roč.nar. 1997 - 1998
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 9 16,5 11 11 11 16,5 11 16,5                   8 110,5
2. Hlavatý Jan 1998 AC Česká Lípa   13,5 9 9   13,5 9 13,5                   6 73,5
3. Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 6 9 5 7 6 12 6 12                   8 71
4. Bouchner Pavel 1998 ZŠ Slovanka 5 10,5 4 6 5       9                 6 45,5
5. Myslík Petr 1998 Česká Lípa   12     7                         2 21
6. Stůj Radek 1998 Cvikováček Cvikov 8       8                         2 18
7. Kotrč Michal 1998 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6 8                           2 16
8. Petr Ondřej 1997 AC Česká Lípa 11                                 1 12
9. Glaser Petr 1998 AC Česká Lípa                 11                 1 12
10. Dostál Tomáš 1997 Cvikováček Cvikov         9                         1 10
11. Kovalev Zbyněk 1997 SK ZŠ Jablonné v Podj.     8                             1 9
12. Souček Antonín 1997 Nový Bor 7                                 1 8
13. Vančura Lukáš 1998 Cvikováček Cvikov     7                             1 8
14. Hrubý Lukáš 1998 AC Česká Lípa     3                             1 4
15. Roček Bohumil 1998 Jablonné v Podj.     2                             1 3
16. Miko Štefan 1997 Jablonné v Podj.     1                             1 2
                                             
Starší žákyně roč. nar. 1997 - 1998
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa 11 16,5 11   9 16,5 11 16,5                   7 98,5
2. Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 6   9 11 8 13,5 8 12                   7 74,5
3. Kalvová Šárka 1997 AC Česká Lípa 9 13,5     11                         3 36,5
4. Šturmová Nikola 1998 Jablonné v Podj.     8 9                           2 19
5. Svobodová Anna 1997 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6 9                           2 17
6. Demeterová Marie 1998 Jablonné v Podj.     5 8                           2 15
7. Nováková Lucie 1998 Atletika N.Bor               13,5                   1 14,5
8. Kameníková Andrea 1997 OK Nový Bor             9                     1 10
9. Malá Patricie 1998 AC Česká Lípa 8                                 1 9
10. Vlková Natálie 1998 AC Česká Lípa 7                                 1 8
11. Perglová Gabriela 1998 SK ZŠ Jablonné v Podj.     7                             1 8
12. Součková Vlasta 1997 Nový Bor 5                                 1 6
13. Miková Marie 1998 Jablonné v Podj.     4                             1 5
                                             
Dorostenci roč. nar. 1995 - 1996, junioři roč. nar. 1993 - 1994
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Cmunt Petr 1996 TJ Jiskra Nový Bor 11 16,5 11 11 11 16,5 11 16,5 11                 9 124,5
2. Smitka Matěj 1995 AC Česká Lípa           13,5 9 13,5                   3 39
3. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa   13,5   9 9                         3 34,5
4. Průcha Pavel 1993 TJ Jiskra Nový Bor           16,5                       1 17,5
5. Pecha Tomáš 1996 FBC Česká Lípa           12                       1 13
6. Veselovský Martin 1994 Jablonné v Podj.     11                             1 12
7. Svoboda Tomáš 1993 Jablonné v Podj.     9                             1 10
8. Pavlovec Jan 1995 OK Nový Bor             9                     1 10
9. Kos Josef 1995 SK ZŠ Jablonné v Podj.       8                           1 9
10. Miko Josef 1994 Jablonné v Podj.     0                             1 1
                                             
Dorostenky roč. nar. 1995 - 1996, juniorky roč. nar. 1993 - 1994
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Černá Daniela 1996 AC Česká Lípa 11 16,5 9 11 11 16,5 11 16,5 11                 9 122,5
2. Málková Markéta 1994 AC Česká Lípa 8 16,5     8                         3 35,5
3. Hrdinová Jana 1993 AC Česká Lípa 9     9         8                 3 29
4. Trčová Jana 1996 AC Česká Lípa 9 13,5     9                         3 34,5
5. Hánová Zuzana 1995 Česká Lípa 7       8   7                     3 25
6. Charousková Lucie 1994 Doksy 11   9                             2 22
7. Skočovská Marie 1995 AC Česká Lípa 8   8                             2 18
8. Süssnerová Veronika 1994 AC Česká Lípa   13,5                               1 14,5
9. Michutová Viktorie 1996 TJ Jiskra Nový Bor               13,5                   1 14,5
10. Hrochová Tereza 1996 AC Česká Lípa     11                             1 12
11. Frydrychová Adéla 1995 AC Česká Lípa                 11                 1 12
12. Nováková Jana 1993 AC Česká Lípa 9                                 1 10
                                             
Muži roč. nar. 1992 - 1972
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team Č.L. 7   9 5 9 7,5 7 9 11                 8 72,5
2. Kolařík Tomáš 1978 OK Nový Bor   16,5     11 16,5   16,5                   4 64,5
3. Hochmut Jaroslav 1979 Swahil Beer Team Č.L. 8 12   9 11   9                     5 54
4. Németh Milan 1978 AC Česká Lípa 11         13,5 11 13,5                   4 53
5. Hrdina Jakub 1990 AC Česká Lípa 9   11     12   12                   4 48
6. Erben Lukáš 1982 Cyklorenova Cvikov 9 13,5     9 9                       4 44,5
7. Lang Václav 1982 Cvikov         7 6                       2 15
8. Jalovecký Michal 1977 TJ Doksy   13,5                               1 14,5
9. Kortan Martin 1984 Nový Bor           10,5                       1 11,5
10. Chotětovský Pavel 1976 Volfartice               10,5                   1 11,5
11. Kocián Jan 1988 Česká Lípa                 9                 1 10
12. Prošek Jan 1977 Sloup v Čechách 8                                 1 9
13. Ludwig Marcel 1989 Deutsch Gabel     8                             1 9
14. Stránský Michal 1989 OK Nový Bor             8                     1 9
15. Hurčík Jan 1985 Česká Lípa           4,5                       1 5,5
16. Deniz Karel 1989 Česká Lípa           3                       1 4
                                             
Ženy roč. nar. 1992 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 11     11 11 16,5 11 16,5 9                 7 93
2. Půlkrabová Šárka 1972 SKI Polevsko   16,5 7 8 8 9 8   6                 7 69,5
3. Gittlerová Jana 1973 SKI Polevsko 6 16,5       13,5   10,5                   4 50,5
4. Hánová Jitka 1971 AC Česká Lípa 7       9 12 8   7                 5 48
5. Pilná Markéta 1976 SKI Polevsko 8         16,5   13,5                   3 41
6. Svitáková Hana 1990 AC Česká Lípa 5   8 9 11                         4 37
7. Loubková Ivana 1980 AC Česká Lípa 11   11       9                     4 35
8. Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa   10,5 5 7 7                         4 33,5
9. Loubková Kateřina 1981 AC Česká Lípa 9   9       11                     4 33
10. Krafková Ita 1981 OK Nový Bor   13,5           12                   2 27,5
11. Grošaftová Lucie 1981 Česká Lípa           13,5                       1 14,5
12. Svitáková Alena 1966 AC Česká Lípa   12                               1 13
13. Kupcová Zlata 1992 SK ZŠ Jablonné v Podj.       11                           1 12
14. Jušková Kateřina 1976 Nový Bor           10,5                       1 11,5
15. Rejnartová Monika 1973 AC Česká Lípa         6       4                 1 11
16. Šebelková Štěpánka  1978 AC Česká Lípa         9                         1 10
17. Merhulíková Lenka 1978 OK Nový Bor             9                     1 10
18. Engelhartová Michaela 1971 Nový Bor 8                                 1 9
19. Týnková Michaela 1982 Nový Bor             7                     1 8
20. Schafferová Kateřina 1992 Jablonné v Podj.     6                             1 7
21. Paterová Jaroslava 1958 Česká Lípa                 5                 1 6
                                             
Veterání roč. nar. 1972 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Louda Petr 1968 AC Česká Lípa 11 16,5 11 11 11 16,5 11 16,5 11                 9 124,5
2. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 4 12 5   8 12 11 13,5 9                 8 82,5
3. Šrachta Vladimír 1960 Munro Sprint Cvikov 5 9 6 11 7 10,5 7 10,5 5                 9 80
4. Coubal Jiří 1969 Rybárna Triton ČL 8 10,5 7 8 6 9 8 7,5 6                 9 79
5. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 9 16,5     8   9 12 11                 6 71,5
6. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 6 7,5 4 6 5 7,5 5 4,5 8                 9 62,5
7. Charousek Petr 1966 Triklub Pilkington Stráž p.R 11 13,5 9   9 13,5                       5 61
8. Malý Jiří 1953 AC Česká Lípa 7 10,5       3 8 6 8                 6 48,5
9. Lenča Jiří 1966 Lindava 7   8       6 9 7                 5 42
10. Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 3   3   4 6 4   9                 6 35
11. Kalvoda Břetislav 1955 Munro Sprint Cvikov 0 9 0 8 1   2                     6 26
12. Prokůpek Luděk 1955 TJ Doksy 0 4,5   9 3 0                       5 21,5
13. Tuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy 0     7 2 0 3 3                   6 21
14. Kašparec Petr 1962 AC Česká Lípa 2   1 7   4,5   1,5                   5 21
15. Myslík Jaroslav 1969 Česká Lípa   7,5     8                         2 17,5
16. Skočovský Petr 1962 AC Česká Lípa 1 6 2     0                       4 13
17. Hána Milan 1971 Česká Lípa         0   0   7                 3 10
18. Sviták Miloslav 1959 AC Česká Lípa   6     0                         2 8
19. Mocker František 1958 AC Česká Lípa       6   0                       2 8
20. Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuhaň   1,5       0 0                     3 4,5
21. Pavlovec Petr 1963 TJ Jiskra Nový Bor           0 1                     2 3
22. Průcha Miroslav 1958 TJ Jiskra Nový Bor           1,5                       1 2,5
23. Ulman Josef 1951 TJ Doksy   0                               1 1
                                             
Celkové  pořadí:
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Louda Petr 1968 AC Česká Lípa 11 16,5 11 11 11 16,5 11 16,5 11                 9 124,5
2. Cmunt Petr 1996 TJ Jiskra Nový Bor 11 16,5 11 11 11 16,5 11 16,5 11                 9 124,5
3. Černá Daniela 1996 AC Česká Lípa 11 16,5 9 11 11 16,5 11 16,5 11                 9 122,5
4. Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 9 16,5 11 11 11 16,5 11 16,5                   8 110,5
5. Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa 11 16,5 11   9 16,5 11 16,5                   7 98,5
6. Kučerová Anna 1999 TJ Jiskra Nový Bor 9   7 9 11 16,5 11 13,5 11                 8 96
7. Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 8 13,5 9 11 11 12 9 12                   8 93,5
8. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 11     11 11 16,5 11 16,5 9                 7 93
9. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 4 12 5   8 12 11 13,5 9                 8 82,5
10. Šrachta Vladimír 1960 Munro Sprint Cvikov 5 9 6 11 7 10,5 7 10,5 5                 9 80
11. Coubal Jiří 1969 Rybárna Triton ČL 8 10,5 7 8 6 9 8 7,5 6                 9 79
12. Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 6   9 11 8 13,5 8 12                   7 74,5
13. Hlavatý Jan 1998 AC Česká Lípa   13,5 9 9   13,5 9 13,5                   6 73,5
14. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team Č.L. 7   9 5 9 7,5 7 9 11                 8 72,5
15. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 9 16,5     8   9 12 11                 6 71,5
16. Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 6 9 5 7 6 12 6 12                   8 71
17. Půlkrabová Šárka 1972 SKI Polevsko   16,5 7 8 8 9 8   6                 7 69,5
18. Fridrichová Monika 2001 Tatran Jablonné v Podj. 7   6 6 9 13,5 9   9                 7 66,5
19. Kolařík Tomáš 1978 OK Nový Bor   16,5     11 16,5   16,5                   4 64,5
20. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 6 7,5 4 6 5 7,5 5 4,5 8                 9 62,5

print Formát pro tisk