Kategorie: Červen

2. kolo KPD mladšího žactva sk. B

12 .6. 2012, Jablonné v Podještědí

  60 m dívky        
1. Poláčková Alena 1999 VARNS 8,6 30
2. Vítková Tereza 2000 ACCLI 8,9 29
3. Kopecká Natálie 2001 JABPJ 9,2 28
4. Perutková Mirka 2002 ACCLI 9,7 27
5. Líšková Michaela 2000 ACCLI 10,1 26
6. Drábová Stella 2002 JABPJ 10,3 25
7. Skočovská Anna 2000 ACCLI 10,3 24
8. Balšánková Markéta 1999 JABPJ 10,4 23
           
  60 m chlapci        
1. Němeček Oldřich 1999 JABPJ 9,0 30
2. Janúšek Pavel 1999 JABPJ 9,2 29
3. Svoboda Daniel 1999 JABPJ 9,4 28
4. Pluhař Dominik 1999 JABPJ 9,9 27
5. Bílek Alexandr 2000 CVIKO  10,0 26
6. Tvrzník Filip 1999 JABPJ 10,8 25
7. Sykáček Marek 1999 JABPJ 11,8 MB
           
  Míček dívky        
1. Adamová Lucie 1999 JABPJ 39,18 30
2. Šťastná Simona 2000 CVIKO 35,16 29
3. Stránská Dominika 2000 ACCLI 32,99 28
4. Sommerová Kateřina 1999 JABPJ 32,24 27
5. Korečková Eliška 2000 JABPJ 30,51 26
6. Jetýlková Lucie 1999 VARNS 30,19 25
7. Sommerová Tereza 1999 JABPJ 28,82 24
8. košínová Tereza 2000 VARNS 25,63 23
9. Vančurová Sára 2001 CVIKO 23,78 22
10. Vodenková Tereza 2000 CVIKO 21,79 21
11. Jakobi Natálie 2000 CVIKO 21,37 20
12. Žuchová Adéla 2000 JABPJ 16,50 19
13. Bendová Michaela 2000 VARNS 16,28 18
           
  Míček chlapci        
1. Doubek David 2001 JABPJ 39,19 30
2. Janúšek Petr 1999 JABPJ 38,47 29
3. Němec Štěpán 1999 CVIKO 37,44 28
4. Molnár Josef 1999 JABPJ 34,45 MB
5. Linhart David 2000 VARNS 33,86 MB
6. Jandák Lukáš 2001 JABPJ 31,88 27
           
  600 m  dívky        
1. Stránská Dominika 2000 ACCLI 1:56.6 30
2. Bendová Michaela 2000 VARNS 2:02.5 29
3. Šťastná Simona 2000 CVIKO 2:03.7 28
4. Sommerová Kateřina 1999 JABPJ 2:05.9 27
5. Jetýlková Lucie 1999 VARNS 2:06.7 26
6. Vančurová Sára 2001 CVIKO 2:12.4 25
7. Sommerová Tereza 1999 JABPJ 2:12.9 24
8. Vodenková Tereza 2000 CVIKO 2:17.5 23
9. Adamová Lucie 1999 JABPJ 2:20.9 22
10. Košínová Tereza 2000 VARNS 2:23.1 21
11. Žuchová Adéla 2000 JABPJ 2:39.2 20
12. Jakobi Natálie 2000 CVIKO 2:42.9 19
           
  600 m chlapci        
1. Janúšek Petr 1999 JABPJ 1:49.6 30
2. Němec Štěpán 2000 CVIKO 2:12.1 29
3. Doubek David 2001 JABPJ 2:13.5 28
4. Jandák Lukáš 2001 JABPJ 2:13.8 27
5. Linhart David 2000 VARNS 2:16.6 MB
           
  Výška dívky        
1. Poláčková Alena 1999 VARNS 120 30
2. Vítková Tereza 2000 ACCLI 120 29
3. Perutková Mirka 2002 ACCLI 120 28
4. Kopecká Natálie 2001 JABPJ 120 27
5. Líšková Michaela 2000 ACCLI 115 26
6. Skočovská Anna 2000 ACCLI 115 25
7. Balšánková Markéta 1999 JABPJ 105 24
8. Drábová Stella 2002 JABPJ 100 23
           
  Výška chlapci        
1. Němeček Oldřich 1999 JABPJ 135 30
2. Svoboda daniel 1999 JABPJ 125 29
3. Janúšek Pavel 1999 JABPJ 120 28
4. Pluhař Dominik 1999 JABPJ 110 27
5. Tvrzník Filip 1999 JABPJ 110 26
6. Bílek Alexandr 2000 CVIKO 105 25
           
  4 X 60 dívky        
1. Bendová, Jetýlková   VARNS 36,7 30
  Košínová, Poláčková        
2. Vítková, Stránská   ACCLI 37,8 27
  Líšková, Skočovská        
3. Vančurová, Jakobi   CVIKO 38,7 24
  Šťastná, Vodenková        
4. Kopecká, Adamová   JABPJ 39,3 21
  Sommerová K., Sommerová T.      
           
  4 x 60 chlapci        
1. Janúšek Pe., Janúšek Pa.,    JABPJ 37,4 30
  Svoboda, Pluhař        
2. Němeček, Tvrzník   JABPJ 39,8 27
  Doubek, Jandák        
           
           
body - mladší žáci-2.kolo      
pořadí oddíl   body hlavní body
1. SK ZŠ Jablonné v Podj. 507 2  
2. DDM Cvikov 108 1  
           
body - mladší žákyně-2.kolo      
pořadí oddíl   body hlavní body
1. SK ZŠ Jablonné v Podj. 390 4  
2. AC Česká Lípa 299 3  
3. Slovan Varnsdorf 232 2  
4. DDM Cvikov 211 1  
           
           
body - mladší žáci-po 2.kole      
pořadí oddíl   body hlavní body
1. SK ZŠ Jablonné v Podj. 765 3  
2. DDM Cvikov 415 3  
           
body - mladší žákyně-po 2.kole      
pořadí oddíl   body hlavní body
1. AC Česká Lípa 853 7  
2. SK ZŠ Jablonné v Podj. 607 6  
3. DDM Cvikov 476 4  
4. Slovan Varnsdorf 390 3  

print Formát pro tisk