Kategorie: Červen

2. kolo KP družstev nejmladšího žactva

Cvikov , 14.6.2012

Dívky

oddíl AC Česká Lípa               6620  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Perutková Miroslava 2002 8,20 813 3,69 528 27,00 369 1710 03:20,0
  Barnišínová Marie 2002 8,36 759 3,46 440 20,00 242 1441 202
  Trčová Michaela 2001 9,00 560 2,98 273 21,50 269 1102  
  Stejskalová Jitka 2001 9,65 386 2,79 213 8,00 41 640  
  Perutková Hana 2005 9,04 548 2,40 106 13,00 121 775  
  Svatoňová Viktorie 2001 9,46 434 2,73 195 13,00 121 750  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
                     
                     
oddíl Jablonné v Podještědí               1968  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Kopecká Natálie 2001 7,82 947 3,79 568 18,50 215 1730 03:15,0
  Kováčová Adéla 2001 8,50 713 3,15 329 28,50 397   238
  Perglová Pavlína 2001 8,50 713 3,49 451 32,50 472    
  Štáfková Kateřina 2001 9,09 534 2,95 263 18,00 207    
        0   0   0    
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
                     
                     
oddíl Cvikováček Cvikov               7891  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Jakobi Šárka 2005 11,71 37 1,91 9 8,50 48 94 03:09,0
  Bílková Vendula 2002 8,52 706 3,19 343 21,00 260 1309 286
  Vančurová Sára 2001 7,90 918 3,86 596 16,00 172 1686  
  Svobodová Eliška 2004 9,21 500 2,97 270 20,50 251 1021  
  Trčová Lucie 2004 10,02 300 3,03 289 16,00 172 761 04:13,0
  Teplíková Natálie 2002 8,81 616 2,98 273 17,00 189 1078  
  Žuchová Nikola 2002 8,41 742 3,07 302 23,50 305 1349  
  Langrová Tereza 2006 10,30 241 2,10 40 7,00 26 307  
                     
                     
oddíl TJ Rumburk               2834  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Faloutová Natálie 2000 8,68 656 3,22 354 27,00 369 1379  
  Tlapáková Barbora 2005 12,42 0 2,05 31 7,00 26 57  
  Mencová Michaela 2002 10,26 249 2,48 126 16,00 172 547  
  Tlapáková Karolína 2005 9,74 364 2,45 118 4,00 0 482  
  Pátková Nina 2003 10,51 201 2,36 96 10,00 72 369  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
                     
                     
oddíl TJ Varnsdorf               1694  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Bučková Valerie 2004 8,48 719 3,36 403 22,00 278 1400 03:08,0
  Mendlová Eliška 2004 8,48 719 3,38 411 19,50 233   294
  Susová Natálie 2002 8,82 613 3,32 389 27,50 378    
  Boczanová Nikola 2001 9,11 528 2,65 172 16,00 172    
  0     0   0   0    
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
                     
oddíl Cvikováček Cvikov  Náhradníci             71  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Vojtěchová Karolína 2007 12,07 12 1,85 3 9,00 56 71  
  Lamačová Bára 2007 13,12 0 1,74 0 4,00 0 0  
                     
                     
  pořadí ve druhém kole hl. body pom. body              
1 Cvikováček Cvikov 5 7891              
2 AC Česká Lípa 4 6620              
3 TJ Rumburk 3 2834              
4 Jablonné v Podještědí 2 1968              
5 TJ Varnsdorf 1 1694              

Chlapci

oddíl AC Česká Lípa               2576  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Mádlík Martin 2002 8,72 643 2,86 235 18,00 207 1085 03:46,0
  Zátka Jan 2004 10,41 220 2,45 118 16,00 172 510 7
  Munzar jakub 2003 9,61 396 3,17 336 20,00 242 974  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
                     
                     
oddíl Cvikováček Cvikov               7143  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Silný Jakub 2003 8,64 668 3,28 375 28,00 388 1431 03:11,0
  Tima Michal 2004 8,55 697 3,18 340 26,00 351 1388 145
  Žák Lubomír 2004 8,73 640 3,09 309 18,00 207 1156  
  Herudek Vítek 2002 9,11 528 3,09 309 28,00 388 1225  
  Žucha Marek 2004 9,49 426 2,58 153 26,50 360 939 04:34,0
  Dužda Dominik 2005 9,88 331 2,46 121 20,00 242 694 0
  Zagalský Miroslav 2007 11,40 68 1,72 0 7,00 26 94  
  Blažkovan Matěj 2005 12,56 0 1,95 15 9,00 56 71  
                     
                     
oddíl TJ Rumburk               7889  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Prchal Martin 2002 8,52 706 3,22 354 28,50 397 1457 03:24,0
  Berger Jan 2001 8,68 656 2,84 228 28,00 388 1272 76
  Gajdoš Tobiáš 2004 9,01 557 3,07 302 22,00 278 1137  
  Balvín Martin 2003 9,10 531 2,91 250 28,00 388 1169  
  Lemfeld Lukáš 2001 9,24 492 3,04 292 32,00 462 1246 3:49
  Ševeček Filip 2003 9,36 460 3,09 309 21,00 260 1029 3
  Honsa Aleš 2004 9,98 309 2,40 106 11,00 88 503  
        0   0   0 0  
                     
                     
oddíl TJ Varnsdorf               6512  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Dubský Daniel 2001 8,16 826 3,14 326 21,50 269 1421 03:10,0
  Gaspar Patrik 2001 8,36 759 3,49 451 29,50 415 1625 151
  Zajíček Jakub 2004 8,42 739 3,28 375 21,00 260 1374  
  Netuka Lukáš 2002 8,84 607 2,83 225 26,00 351 1183  
  Šťovíček Tomáš 2003 9,44 439 2,56 147 16,00 172 758  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
        0   0   0 0  
                     
                     
oddíl SK ZŠ Jablonné               10482  
                     
Poř. Jméno roč. 50m body dálka body míček body celkem bodů 4x200 m
  Jandák Lukáš 2001 8,28 785 3,21 350 31,00 444 1579 03:19,0
  Doubek David 2001 8,51 710 3,36 403 36,00 538 1651 100
  Novák Adam 2001 8,67 659 3,10 312 26,00 351 1322  
  Paseka Jiří 2001 9,05 545 3,05 296 32,00 462 1303  
  Slabyhoudek Matěj 2001 9,07 540 3,00 279 34,00 500 1319 03:22,0
  Servacký František 2001 9,27 484 2,91 250 20,00 242 976 85
  Kvapil David 2002 9,36 460 2,38 101 22,00 278 839  
  Šimon Dominik 2011 8,66 662 3,08 306 30,00 425 1393  
                     
                     
  pořadí ve druhém kole hl. body pom. body              
1 SK ZŠ Jablonné 5 10482              
2 TJ Rumburk 4 7889              
3 Cvikováček Cvikov 3 7143              
4 TJ Varnsdorf 2 6512              
5 AC Česká Lípa 1 2576              
                     
                     
  pořadí po druhém kole hl. body pom. body              
1 SK ZŠ Jablonné 10 18441              
2 TJ Rumburk 6 13694              
3 Cvikováček Cvikov 6 13411              
5 AC Česká Lípa 5 10505              
4 TJ Varnsdorf 3 8763              

print Formát pro tisk