Kategorie: Novinky

Víkend patřil mládeži a veteránům

Hned tři akce halové atletické proběhly o tomto víkendu 23 až 24 února. V Praze se konal "Gigant" neboli MČR dorostu a juniorstva. Tam měla startovat naše jasná adeptka na titul Míša Trčová, ale minulý týden se nešťastně zranila, takže na start nenastoupila. Míše přejeme brzké uzdravení. V sobotu nastoupil do překážkového běhu na 60m dorostenec Petr Stránský a zaběhl čas 8,68 s, což stačilo na konečné 13. místo. V neděli závodil junior Jan Efller ve vrhu koulí. Výkon 13,18 m je za očekáváním, také on bral 13. místo.

V Jablonci proběhl krajský přebor nejmladšího žactva a nejlepšího výsledku dosáhl v minipřípravce Tadeáš Neumann, který byl na 6. místě a 9. byl Matěj Blažek. V děvčatech dosáhla nejlepšího výsledku Karolína Čvančarová, která skončila na 19. místě. Celkem v kategoriích startovalo okolo 60 závodníků.

V Jablonci také proběhlo MČR ve vícebojích veteránů a skvělého výsledku dosáhli Natálie Berreur, která vybojovala 5. místo a Jaroslav Hochmut, který bral 7. místo.

A pokud máte pocit, že tomu víkendu cosi chybí, konkrétně místo na bedně, tak nechybí. Sice to nebylo v hale, ale na nejvyšší stupeň vystoupila v sobotu Adéla Šafránková na Winter night race v Liberci, poté co suverénně vyhrála kategorii žen.

Všem velká gratulace.

print Formát pro tisk