Kategorie: Novinky

V Jablonci se atletům dařilo.

První červnovou sobotu nastoupili atleti ke krajskému přeboru, aby se poprali o tituly krajských přeborníků pro rok 2018. Na start se postavila i skupina atletů AC Česká Lípa. Naši závodníci dali najevo, že se nepřijeli jen zúčastnit, a výsledkem bylo třináct medailí. Nejúspěšnějším členem výpravy byla Veronika Süssnerová, která vybojovala zlato v oštěpu (41,82 m) a disku (43,50 m) a ještě přidala bronz v kouli (11,25 m). Zlato v kouli (12,27 m) a bronz v kladivu vybojoval Jan Effler, dvě stříbra v těchto disciplínách pobral Miroslav Špaček. O stříbro v kouli (11,90 m) a v disku se postarala Michaela Trčová. V běhu na 5000 m obsadil druhé místo Filip Švácha a třetí Vít Nováček, druhé místo v běhu na 400 m překážek přidal i Radek Bekr a o bronz v běhu na 800 m se postarala Viktorie Pazeltová.

Tuto neděli čekají atlety opět soutěže družstev.

 

 

PŘEBOR LIBERECKÉHO KRAJSKÉHO ATLETICKÉHO SVAZU MUŽŮ A ŽEN

Jablonec nad Nisou (2. 6. 2018)

 

100 M - MUŽI (Rozběh)

4                      Radek Bekr     97        AC Česká Lípa                                   11.69

100 M - MUŽI (Finále)

FINÁLE B

Radek Bekr      97        AC Česká Lípa                                   DQ                 

100 M - ŽENY

FINÁLE A

5                      Markéta Málková        94        AC Česká Lípa                       12.83

FINÁLE B

4                      Kateřina Klímová        01        AC Česká Lípa                       13.44

100 M - ŽENY (Rozběh)

ROZBĚH 01

4                      Markéta Málková        94        AC Česká Lípa                       12.96

ROZBĚH 02

5                      Kateřina Klímová        01        AC Česká Lípa                       13.54

ROZBĚH 03

3                      Viktorie Patzeltová     03        AC Česká Lípa                       14.35

200 M - ŽENY (Běh)

BĚH 01

6                      Markéta Málková        94        AC Česká Lípa                       26.20

800 M - ŽENY (Finále)

3                      Viktorie Patzeltová   03        AC Česká Lípa                      3:06.10

5000 M - MUŽI (Finále)

2                      Filip Švácha               95        AC Česká Lípa                      18:00.27

3                      Vít Nováček               00        AC Česká Lípa                      18:28.90

400 M PŘEKÁŽEK - MUŽI (Finále)

2                      Radek Bekr               97        AC Česká Lípa                      61.09

4 X 100 M - ŽENY

Málková, Klímová, Süssnerová, Širlová        AC Česká Lípa                       DNF

SKOK DALEKÝ - ŽENY (Finále)

9                      Kateřina Klímová       AC Česká Lípa            01                    4.61 +1.9 m/s

VRH KOULÍ 4KG - ŽENY (Finále)

2                      Michaela Trčová       AC Česká Lípa          01                    11.90

3                      Veronika Süssnerová AC Česká Lípa         94                    11.25

VRH KOULÍ 7,26KG - MUŽI (Finále)

1                      Jan Effler                   AC Česká Lípa          00                    12.27

2                      Miroslav Špaček        AC Česká Lípa          94                    11.98

5                      Radek Bekr                 AC Česká Lípa            97                    09.95

HOD DISKEM 1KG - ŽENY (Finále)

1                      Veronika Süssnerová AC Česká Lípa         94                    43.50

2                      Michaela Trčová       AC Česká Lípa          01                    28.77

7                      Dominika Širlová        AC Česká Lípa            02                    23.02

HOD DISKEM 2KG - MUŽI (Finále)

5                      Miroslav Špaček         AC Česká Lípa            94                    30.76

6                      Jan Effler                    AC Česká Lípa            00                    25.56

HOD KLADIVEM 7,26KG - MUŽI (Finále)

2                      Jan Effler                   AC Česká Lípa          00                    26.19

3                      Miroslav Špaček        AC Česká Lípa          94                    23.27

HOD OŠTĚPEM 600G - ŽENY (Finále)

1                      Veronika Süssnerová AC Česká Lípa         94                    41.82

5                      Dominika Širlová        AC Česká Lípa            02                    31.00

print Formát pro tisk