Kategorie: Novinky

Souboj zemí

V sobotu 1. 9. se v Jablonci nad Nisou uskutečnilo mezikrajové utkání. Přesněji řečeno , souboj zemí Severní čechy – Sasko – Dolní Slezsko. Z našeho oddílu byli nominováni čtyři závodníci, tři z nich reprezentovali Liberecký kraj. 

Petr Stránský nejprve nastoupil na 100m překážek. V chladném počasí a nepřetržitém dešti si doběhl pro 4. místo a čas 14,40s. Jeho druhou disiplínou byl hod oštěpem, kde si malinko spravil náladu, když vybojoval 2. místo. S výkonem 49,89m však příliš spokojený nebyl.

Dalším naším zástupcem byl Jirka Dlouhý, který se pokoušel zaútočit na čas pod 2:07,0s. Jirka parádně rozběhl první čtvrtku ale v závěru mu bohužel došli síly. Čas 2:10,85s byl pro něj zklámáním, ale 4.místo je parádní výsledek. Doufáme, že Jirka se dostane na MČR žactva a tam ukáže, kde je jeho síla.

Poslením zástupcem byl Vojta Špetlík, který běžel 1500m. Čas 5:00,81s sice není žádná hitparáda, ale Vojta do poslední chvíle nevěděl, že se závodů zúčastní. A tak šel závod z plného tréninku. +bsadil 6. místo.

Nominována byla ještě Kačka Hadravová, ta však na poslední chvíli svoji účast odřekla.

print Formát pro tisk