Kategorie: Novinky, OBL, Listopad

OBL konečné výsledky 2013

OBL konečné výsledky 2013

1. Ne 24.3.2013 Nový Bor   89 startujících 48 bodujících         www.accli.cz\obl          
2. Ne 31.3.2013 Sosnová   97 startujících 57 bodujících                              
3. Ne 14.4.2013 Cvikov   103 startujících 61 bodujících                              
4. Pá 19.4.2013 Jablonné   54 startujících 46 bodujících         Facebook - stránka "Okresní běžecká liga 2013"  
5. So 20.4.2013 Polevsko   101 startujících 41 bodujících                              
6. St 1.5.2013 Radvanec   92 startujících 41 bodujících         dotazy: svahda@seznam.cz        
7. St  8.5.2013 K. Šenov   136 startujících 49 bodujících                              
8. Pá 28.6.2013 Č. Lípa   61 startujících 46 bodujících                              
9. So 6.7.2013 Tuhaň   80 startujících 31 bodujících                              
10. Ne 8.9.2013. Cvikov   227 startujících 51 bodujících                              
11. So 21.9.2013 Zahrádky   121 startujících 51 bodujících                              
12. So 28.9.2013 K. Šenov   119 startujících 41 bodujících                              
13. So 12.10.2013 Doksy   191 startujících 71 bodujících                              
14. So 19.10.2013 Jablonné   235 startujících 81 bodujících                              
15. So 2.11.2013 Sosnová   200 startujících 59 bodujících                              
16. Ne 10.11.2013 Žandov   221 startujících 72 bodujících                              
                                           
                                           
                                           
Mladší žákyně roč. nar.2000 - 2001
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 9   8 9 7 11 8 9   9 17 11 9 9 12 12 14 153,5
2. Slaměná Alena 2000 Žandov     6 7 8 7 9 7 16,5 6 14 9 6 7 10,5 9 14 135,5
3. Bočková Markéta 2000 DDM Smetanka Nový Bor 16,5 11 9 11 11     11         11 11 16,5 16,5 10 134,5
4. Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa 13,5 9 11   9 11       11 17       13,5 13,5 9 117
5. Artlová Kateřina 2000 DDM Smetanka Nový Bor 10,5 8 8 9           9     8 4     6 62,5
6. Jeřábková Nina 2001 OK Nový Bor 12         9 11             9   12 5 58
7. Vančurová Sára 2001 Cvikováček Cvikov     7 8           8             3 26
8. Trčová Michaela 2001 AC Česká Lípa   6 4                   3       3 16
9. Gittlerová Jitka 2002 SKI Polevsko                         5     9 2 16
10. Pröllerová Veronika  2001 Gymnázium Česká Lípa                     11           1 11,5
11. Kaniová Aneta 2000 AC Česká Lípa                         9       1 10
12. Košťálová Barbora  2003 AC Česká Lípa               8                 1 9
13. Kaniová Nikola 2000 AC Česká Lípa                         8       1 9
14. Svitáková Ema 2000 SKI Polevsko   7                             1 8
15. Dušková Anežka  2001 ZŠ Jižní           6                     1 7
16. Kovačová Adéla 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           6     1 7
17. Vodenková Tereza  2000 Cvikováček Cvikov                   5             1 6
18. Kopecká Natálie 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           5     1 6
19. Sztoláriková Adéla 2001 AC Česká Lípa                         4       1 5
20. Pilzová Dominika 2000 Jablonné v Podj.                           3     1 4
21. Perglová Pavlína 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           2     1 3
22. Zapalačová Petra 2001 OK Doksy                         1       1 2
23. Urbanová Sabina 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           1     1 2
24. Pilzová Markéta 2001 Jablonné v Podj.                           0     1 1
25. Vavroušková Veronika 2001 Jablonné v Podj.                           0     1 1
26. Kobrlová Žaneta 2001 Jablonné v Podj.                           0     1 1
27. Pokorná Michaela 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           0     1 1
28. Štefanová Natálie 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           0     1 1
                                           
Mladší žáci roč. nar.2000 - 2001
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Hroch Matyáš 2000 AC Česká Lípa     9     11 11 11   9 17 11 11 11 16,5 16,5 11 144,5
2. Zátka Josef  2001 BK Manušice                                 8 14 9 9 9 13,5 13,5 7 82,5
3. Votýpka Michal  2003 BS Nový Bor                     12 8 6 6 9 12 6 59
4. Cmunt Ondřej 2003 TJ Jiskra Nový Bor         9             7 7 5 10,5 9 6 53,5
5. Podrazil Petr 2000 Partyzánská Č. Lípa                         8 8 12 10,5 4 42,5
6. Krpata Zdeněk 2000 AC Česká Lípa 16,5 11   11                         3 41,5
7. Rozsypal Jiří 2001 SKI Polevsko       9 11           4,5 5         4 33,5
8. Zátka Jan  2004 SKI Polevsko                     3 6 7   10,5   4 30,5
9. Munzar Jakub  2003 AC Česká Lípa               8       7 8       3 26
10. Brükner Tomáš 2000 ZŠ U lesa Nový Bor 13,5                               1 14,5
11. Ponikelský Pavel  1972 Česká Lípa               6                 1 7
12. Doubek David 2001 Jablonné v Podještědí     11                           1 12
13. Kameník David  2000 ZŠ Cvikov                                   11             1 12
14. Šilar Adam  2000 Stadion Nový Bor           9                     1 10
15. Synek Antonín  2000 AC Česká Lípa               9                 1 10
16. Plecháček Petr  2003 Tuhaň               7                 1 8
17. Svoboda Jan 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           7     1 8
18. Košťál Vojtěch  2006 AC Česká Lípa               6                 1 7
19. Šmol David 2001 TJ Doksy                         6       1 7
20. Ulrich Libor 2002 TJ Jiskra Nový Bor                         5       1 6
21. Šimon Dominik 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           5     1 6
22. Roh Dominik 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           4     1 5
23. Servacký František 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           3     1 4
24. Korselt Radek 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           3     1 4
25. Kadaš Jan 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           2     1 3
26. Paseka Jiří 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           1     1 2
27. Voženílek Dominik 2000 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           1     1 2
28. Džurban Jiří 2001 Jablonné v Podj.                           0     1 1
29. Petřík Václav 2000 DD Jablonné v Podj.                           0     1 1
                                           
Starší žákyně roč. nar. 1998 - 1999
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 10,5 11 9 9 11 9 11         11 9 8 13,5 16,5 12 140,5
2. Kučerová Anna 1999 DDM Smetánka Nový Bor 16,5         11 11   16,5       11 11 16,5 16,5 8 118
3. Melzerová Nikita 1999 BS Nový Bor 12   8 11 9                 7     6 53
4. Malá Patricie 1998 AC Česká Lípa   8 7           16,5       6   0 7,5 6 51
5. Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 7,5   6   8                 4   10,5 5 41
6. Jeřábková Ema 1999 OK Nový Bor 6                         6   10,5 3 25,5
7. Vlková Natálie 1998 AC Česká Lípa   9                     5     6 3 23
8. Nováková Lucie 1998 Atletika Nový Bor     11                     9     2 22
9. Walterová Kateřina  1999 Zahrádky                     17           1 17,5
10. Oswaldová Eliška 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.       8                   5     2 15
11. Horčičková Nikola 1998 DDM Smetánka Nový Bor 13,5                               1 14,5
12. Plíhalová Anna  1998 ZŠ Cvikov                                   9       2     2 13
13. Kubecová Kateřina 1999 Stadion Nový Bor                               12 1 13
14. Berdarová Diana  1998 ZŠ Cvikov                                   11             1 12
15. Marcinová Tereza 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.       7                   3     2 12
16. Mužíková Tereza 1998 DDM Smetánka Nový Bor 9                               1 10
17. Nováková Štěpánka 2001 OK Doksy                         8       1 9
18. Karlíková Klára 1999 OK Doksy                         7       1 8
19. Ryšková Simona 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.       6                         1 7
20. Kocková Natálie 1999 Česká Lípa     5                           1 6
21. Králová Magdaléna 1999 OK Doksy                         4       1 5
22. Balšánková Markéta 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           1     1 2
23. Adamová Lucie 1999 Jablonné v Podj.                           0     1 1
                                           
Starší žáci roč.nar. 1998 - 1999
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Skalka Tomáš 1998 AC Česká Lípa   11 9 9   9 11 11   11 17       16,5 16,5 10 130,5
2. Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 12 7 3 5 9 11 7         11 9 7 12 13,5 12 118,5
3. Arnold Ondřej 1998 Cvikováček Cvikov   8 7   11         6     11 8     6 57
4. Stůj Radek 1998 Cvikováček Cvikov 13,5 9 7 5     8     7             6 55,5
5. Hlavatý Jan 1998 Stadion Nový Bor 16,5           9             9 13,5   4 52
6. Myslík Petr  1998 Gymnázium Č.Lípa                            6 14   8 5   12 5 49,5
7. Janúšek Petr 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     11 11                   11     3 36
8. Janúšek Pavel 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.     8 9                   9     3 29
9. Fanta Jiří 1998 Jablonné v Podj.     6 8                         2 16
10. Rataj Jakub  1999 ZŠ Č.Lípa                                   9             1 10
11. Koštejn Vít 1998 TJ Doksy                         9       1 10
12. Srbecký Filip  1999 Cvikov CB                   8             1 9
13. Štechmuller Tomáš 1998 SK ZŠ Jablonné v Podj.       7                         1 8
14. Vančura Lukáš 1998 Cvikováček Cvikov     6                           1 7
15. Tregner Jakub 1998 SK ZŠ Jablonné v Podj.       6                         1 7
16. Podlipný Jaroslav  1998 Nový Oldřichov             6                   1 7
17. Svoboda Daniel 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           6     1 7
18. Hilmar Jiří 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.       4                         1 5
19. Pluhař Dominik 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           4     1 5
20. Bím Filip 1999 SK ZŠ Jablonné v Podj.                           2     1 3
                                           
Dorostenky roč. nar. 1996 - 1997, juniorky roč. nar. 1994 - 1995
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Černá Daniela 1996 AC Česká Lípa   9 11 11 11 11 11 11   9 14   11 9 13,5 13,5 13 157,5
2. Hrochová Tereza  1996 AC Česká Lípa                     17   11 11 16,5 16,5 5 76,5
3. Minářová Lenka  1996 KB Kamenický Šenov             9   16,5       1 7 12 12 6 63,5
4. Michutová Viktorie 1996 DDM Smetánka Nový Bor 16,5 9     9         8       6     5 53,5
5. Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa   11 9                   4   9 10,5 5 48,5
6. Kostenková Martina 1997 Cvikov   8 7     9       7             4 35
7. Beňová Andrea  1996 AC Česká Lípa               9 13,5       3     4,5 4 34
8. Frydrychová Adéla 1995 AC Česká Lípa 16,5       11                       2 29,5
9. Forgáčová Daniela 1995 AC Česká Lípa 13,5 11                             2 26,5
10. Václavíková Jana 1996 HO Skaláci                             7,5 13,5 2 23
11. Půčková Olga 1994 TJ Jiskra Nový Bor 16,5                               1 17,5
12. Sejkorová Michaela  1997 DDM Cvikov                   11             1 12
13. Svobodová Anna 1997 SK ZŠ Jablonné v Podj.       9                         1 10
14. Kameníková Andrea 1997 Cvikov     8                           1 9
15. Ponikelská Šárka 1997 AC Česká Lípa                             7,5   1 8,5
16. Trčová Jana 1996 AC Česká Lípa                         7       1 8
17. Málková Markéta 1994 AC Česká Lípa                         6       1 7
18. Charousková Lucie 1994 TJ Doksy                               1,5 1 2,5
                                           
Dorostenci roč. nar. 1996 - 1997, junioři roč. nar. 1994 - 1995
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Cmunt Petr 1996 DDM Smetánka Nový Bor 16,5 11 11 11 11 11 11 11 16,5 11 17 11 11 9 16,5 16,5 16 208,5
2. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa   9 9 9   9 9 9 12   14 9   11 16,5 13,5 12 141,5
3. Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 13,5 11 8 8 9 8 8 8     12 8   9 13,5 12 13 141
4. Dostál Tomáš 1997 Cvikováček Cvikov   7 11 6           9             4 37
5. Běla Filip  1997 AC Česká Lípa                 13,5   7,5         10,5 3 34,5
6. Švácha Filip 1995 Česká Lípa                           11 12   2 25
7. Lupoměský Martin 1997 Cvikov     7   7         7             3 24
8. Hlubuček Tomáš 1997 AC Česká Lípa   8                 14           2 23,5
9. Pavlovec Jan 1995 AC Česká Lípa                               16,5 1 17,5
10. Kozel Martin  1995 VÚ Kamenický Šenov             11                   1 12
11. Zajíc Tomáš 1995 Cvikov     9                           1 10
12. Pačinek Jiří 1997 AC Česká Lípa                             9   1 10
13. Hnízdil Martin 1996 Sosnová 44                             9   1 10
14. Dufek Jan 1997 ZŠ U lesa Nový Bor         8                       1 9
15. Kantořík Jiří  1997 VÚ Kamenický Šenov             7                   1 8
16. Hradecký Jaroslav 1996 TJ Doksy                         7       1 8
17. Mrkvička Lukáš  1997 VÚ Kamenický Šenov             6                   1 7
18. Hřebík Michal 1996 Jablonné v Podj.                           6     1 7
19. Anderte Antonín  1996 VÚ Kamenický Šenov             5                   1 6
20. Bartoř David  1997 VÚ Kamenický Šenov             4                   1 5
                                           
Ženy roč. nar. 1993 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Loudová Pavla 1968 AC Česká Lípa 16,5 9 9 9 9 11 11   16,5 11 14 11 8 11 16,5 13,5 15 190,5
2. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 13,5 11 11 8 8 11 9 8 0   12 8 7 11   12 14 143,5
3. Svitáková Hana 1990 AC Česká Lípa 12 8 7 7 7     7 9 9 11     8   7,5 11 103
4. Rejnartová Monika 1973 AC Česká Lípa 9 4 5 5 2 8 3 2 6 9 6 3   5   0 14 81
5. Krafková Ita 1981 OK Nový Bor     11       8 9       9 9   13,5 12 7 78,5
6. Svitáková Alena 1966 AC Česká Lípa     6 11     4 11 7,5   9 5       3 8 64,5
7. Hánová Jitka 1971 AC Česká Lípa 10,5 5 8   5   6 6         5   6   8 59,5
8. Loubková Ivana 1980 Eleven Cyklorenova Cvikov 13,5 11               11           13,5 4 53
9. Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy                         6 9 12 10,5 4 41,5
10. Loubková Kačka  1981 Eleven Cyklorenova Cvikov           9       11           16,5 3 39,5
11. Gittlerová Jana 1973 Biatlon K. Šenov                       6 4 9 9 6 5 39
12. Horáčková Zdeňka  1989 Česká Lípa               4     7,5 4 5     6 5 31,5
13. Choděrová Monika 1976 Nový Bor     9   3   5                 9 4 30
14. Moučková Pavla  1984 TJ Jisra Nový Bor               11 13,5               2 26,5
15. Šťastná Lenka 1987 Sosnová   8                         16,5   2 26,5
16. Pilná Markéta  1976 SKI Polevsko           8 7         7         3 25
17. Ponikelská Klára 1976 AC Česká Lípa 12                           10,5   2 24,5
18. Půlkrabová Šárka 1972 SKI Polevsko   7 7                   0 6     4 24
19. Nováková Jana 1993 AC Česká Lípa 10,5     11                         2 23,5
20. Grošaftová Lucie 1981 Česká Lípa   7     6                     7,5 3 23,5
21. Měchurová Tereza 1988 AC Česká Lípa   9     11                       2 22
22. Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa   5 5           4,5               3 17,5
23. Vaníčková Lucie 1986 SK ZŠ Jablonné v Podj.       6                   7 1,5   3 17,5
24. Melichaříková Nikola 1990 ASPV Zákupy   6 6                           2 14
25. Šebelková Štěpánka  1978 AC Česká Lípa                 12               1 13
26. Krobová Jindra 1976 Jablonné v Podještědí                         2 8     2 12
27. Nová Zdeňka  1952 Sokol Tuhaň                 10,5               1 11,5
28. Hanyková Lenka  1976 OK Nový Bor           9                     1 10
29. Markvartová Anna  1991 Fofr klacky Cvikov                   9             1 10
30. Skalická Kamila  1969 Galaxie Česká Lípa               5                 1 6
31. Kopecká Pavla 1974 Česká Lípa                             4,5   1 5,5
32. Šinerová Dagmar 1976 Česká Lípa                               4,5 1 5,5
33. Schneebergerová Jana 1987 Nový Bor         4                       1 5
34. Hejlová Alena  1953 Česká Lípa               3                 1 4
35. Šímová Jana 1955 SOŠ Česká Lípa                         3       1 4
36. Václavíková Hana 1964 Česká Lípa                             3   1 4
37. Filipová Lenka 1969 Česká Lípa                               3 1 4
38. Bartáková Martina 1983 Česká Lípa                               1,5 1 2,5
39. Ježková Andrea 1973 Doksy                         1       1 2
40. Majcherová Petra 1974 SKI Polevsko                         0       1 1
41. Ortová Hana 1965 SOŠ Česká Lípa                         0       1 1
42. Zátková Jana 1974 SKI Polevsko                         0       1 1
43. Loubková Helena 1953 Cyklorenova Cvikov                         0       1 1
44. Kaňková Kateřina 1981 Žandov                               0 1 1
                                           
Muži roč. nar. 1993 - 1973
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Németh Milan 1978 AC Česká Lípa   11       11 9 11 16,5   14 9 9 11 16,5 10,5 11 139
2. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 13,5 7 9     9 8 9   11 14 8 8   13,5 12 12 133,5
3. Kolařík Tomáš 1978 OK Nový Bor 16,5   11       11 11     17 11 11 11   16,5 9 124,5
4. Seidl Vít 1992 TJ Jiskra Nový Bor 13,5   8 8 0 8 3 4   3 6 6 11 6 7,5 13,5 14 111,5
5. Krejný Kamil 1977 Nový Bor   1 2   6 7 5 8 12 8   7 7 7   12 12 94
6. Jandáč Daniel 1979 CzechOut Č.L. 10,5 4 4 7     4 6 10,5 5 1,5 2     4,5 1,5 12 72,5
7. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team Č.L. 9 0 5 7   6 2       4,5   3 3   10,5 10 60
8. Souhrada Pavel  1982 PK Rukávky, Č. Lípa                     7,5 4 5 7 10,5 7,5 6 47,5
9. Honzátko Čestmír 1975 Údolí Samoty     7 11         13,5 9             4 44,5
10. Zátka Jan  1975 Sosnová             0       6 5   8 12 6 6 43
11. Hochmut Jaroslav 1979 Swahil Beer Team Č.L.   8 11   9       9               4 41
12. Vácha Tomáš 1974 OK Nový Bor   5 5     8 6                   4 28
13. Kocián Jan  1988 Česká Lípa             7 7     11           3 27,5
14. Mazůrek Roman  1980 Česká Lípa                     12       12   2 26
15. Kortan Martin 1984 Nový Bor 12       4 5                     3 24
16. Šmíd Jan 1982 SKI Polevsko   6     11                       2 19
17. Kadlec Martin 1974 Horní Libchava                         4   6 4,5 3 17,5
18. Ženíšek Radek  1976 TJ Doksy                     9   6       2 17
19. Knejzlík Marek 1976 Mimoň                             13,5   1 14,5
20. Bureš Lukáš 1982 CK Kolokrám Svijany                               13,5 1 14,5
21. Třešňák Tomáš 1979 AC Česká Lípa   11                             1 12
22. Ludwig Marcel 1989 Jablonné v Podještědí   7 3                           2 12
23. Videcký Jan 1985 AC Česká Lípa   9                             1 10
24. Barda Michal 1983 Nový Bor         2 6                     2 10
25. Verba Aleš 1978 Eleven Cvikov                               9 1 10
26. Juška Miroslav 1977 Nový Bor         8                       1 9
27. Semančík Ondřej  1982 HBC Doksy               8                 1 9
28. Lomič Šimon 1993 Česká Lípa                           8     1 9
29. Hurčík Jan 1985 Česká Lípa   2     1                     3 3 9
30. Vodrážka Tomáš  1980 Sokol Tuhaň                 7,5               1 8,5
31. Janoušek Josef 1984 SKI Polevsko         7                       1 8
32. Chalupníček Hynek  1990 Cvikov                   7             1 8
33. Kolář Miloslav 1983 Česká Lípa       6                         1 7
34. Chramosta Pavel  1975 Sokol Tuhaň                 6               1 7
35. Marek Štěpán 1980 Nový Bor         0                 4     2 6
36. Staněk Jan  1975 Sosnová             0               3   2 5
37. Petrtýl Miloslav 1980 Arnultovice         3                       1 4
38. Košťál Jiří 1975 AC Česká Lípa                       3         1 4
39. Šmol Marcel 1973 TJ Doksy                         2       1 3
40. Sháněl Zdeněk  1977 Doksy             1                   1 2
41. Krejčí Jan  1992 Fofr klacky Cvikov                   1             1 2
42. Válek Ondřej 1979 Nový Bor         0                       1 1
43. Jakobi Marek  1975 HC Cvikov                   0             1 1
44. Trč Martin  1982 Cvikov                   0             1 1
                                           
Veterání roč. nar. 1973 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Louda Petr 1968 AC Česká Lípa 16,5 9 11 11 11 11 11   16,5 11 17 11 11 9 13,5 16,5 15 200,5
2. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 16,5 9 9 11 9 11 9 9 13,5 11 17 9 8 11 16,5 16,5 16 193,5
3. Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 12 8 8 9 8 9 8 11 12 7 9 7 4 8 10,5 9 16 151,5
4. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 13,5         8 7 9   9 14 8   6 16,5 13,5 10 114
5. Malý Jiří 1953 AC Česká Lípa 9 6         6 6 10,5 8 12   6 7 12 10,5 11 104
6. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 3 3 9 9 5 7 4 3 4,5 4 3 3 1 5 3   15 81,5
7. Coubal Jiří 1969 Rybárna Triton ČL 10,5 5     6 7 5 5 9 4 4,5     0 4,5 7,5 12 80
8. Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 7,5 4 7     6   8 7,5   7,5 5 2   7,5 6 11 79
9. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky         7 9   7   5 11 6 5 9 9   9 76,5
10. Hazdra Miroslav 1965 Cvikov 1,5     7   5     6 5 6           6 36,5
11. Stránský Jiří 1963 Cvikov     6         7 3 0 3   0   10,5   7 36,5
12. Tuťálek Vlastimil  1961 TJ Doksy           4 2 4 0 3       4 0 4,5 8 29,5
13. Smolík Jiří  1972 TJ Doksy                   6 12   7       3 28
14. Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuhaň 0 2 5     3   2 0     2 0 3 0 0 11 28
15. Charousek Petr 1966 Triklub Pilkington Stráž p.R   0                 11   9     0 4 23,5
16. Kašparec Petr 1962 Sklárna Ajeto Lindava 6     8 4   1                   4 23
17. Myslík Jaroslav  1969 Česká Lípa                   0     6 1   9 4 20
18. Seidl Robert  1967 SL ČR, Nový Bor                   2 9 4         3 18
19. Berounský Jan  1939 Liga 100 Česká Lípa                   11 1,5           2 14,5
20. Kopřiva Petr 1970 SK ZŠ Jablonné v Podj.       5                   5 1,5   3 14,5
21. Forman Otto  1967 AC Česká Lípa               5             6   2 13
22. Roudnický Milan 1968 SKŠ Jablonné   11                             1 12
23. Sviták Miloslav 1959 AC Česká Lípa   5         0   0     1         4 10
24. Pěnička Karel  1951 Space Nový Bor                   0 0 0 0 0 0 0 10 10
25. Pražák Petr 1971 TJ Doksy   7                             1 8
26. Ponikelský Pavel  1972 Česká Lípa               6             0   2 8
27. Kalvoda Břetislav 1955 Munro Sprint Cvikov       6                         1 7
28. Novotný Miroslav  1972 ZŠ Cvikov                   6             1 7
29. Pergl Stanislav 1972 SK ZŠ Jablonné v Podj.       5                   0     2 7
30. Ulman Josef  1951 TJ Doksy                 0         2   1,5 3 6,5
31. Suchý Pavel 1969 Cyklorenova Cvikov 4,5                               1 5,5
32. Procházka Milan  1948 TJ Doksy             3                   1 4
33. Arnold Zdeněk 1973 Svojkov                         3       1 4
34. Bartoníček Ladislav 1956 Česká Lípa                               3 1 4
35. Půlkrab Jan 1949 SKI Polevsko                         2       1 3
36. Hvolek Vítězslav  1971 TJ Doksy                 1,5               1 2,5
37. Karhut Štefan  1937 TJ Doksy                 0               1 1
38. Plecháček Josef  1946 Sokol Tuhaň                 0               1 1
39. Klégr Aleš  1951 Sokol Tuhaň                 0               1 1
40. Kirschner Jan  1972 Zahrádky                     0           1 1
41. Čečetka Josef 1950 TJ Doksy                       0         1 1
42. Macháček Julius 1938 TJ Doksy                       0         1 1
43. Ženíšek Jan 1947 TJ Doksy                       0         1 1
                                           
Celkové  pořadí:
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. úč.b. celkem
1. Cmunt Petr 1996 DDM Smetánka Nový Bor 16,5 11 11 11 11 11 11 11 16,5 11 17 11 11 9 16,5 16,5 16 208,5
2. Louda Petr 1968 AC Česká Lípa 16,5 9 11 11 11 11 11   16,5 11 17 11 11 9 13,5 16,5 15 200,5
3. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 16,5 9 9 11 9 11 9 9 13,5 11 17 9 8 11 16,5 16,5 16 193,5
4. Loudová Pavla 1968 AC Česká Lípa 16,5 9 9 9 9 11 11   16,5 11 14 11 8 11 16,5 13,5 15 190,5
5. Černá Daniela 1996 AC Česká Lípa   9 11 11 11 11 11 11   9 14   11 9 13,5 13,5 13 157,5
6. Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 9   8 9 7 11 8 9   9 17 11 9 9 12 12 14 153,5
7. Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 12 8 8 9 8 9 8 11 12 7 9 7 4 8 10,5 9 16 151,5
8. Hroch Matyáš 2000 AC Česká Lípa     9     11 11 11   9 17 11 11 11 16,5 16,5 11 144,5
9. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 13,5 11 11 8 8 11 9 8 0   12 8 7 11   12 14 143,5
10. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa   9 9 9   9 9 9 12   14 9   11 16,5 13,5 12 141,5
11. Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 13,5 11 8 8 9 8 8 8     12 8   9 13,5 12 13 141
12. Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 10,5 11 9 9 11 9 11         11 9 8 13,5 16,5 12 140,5
13. Németh Milan 1978 AC Česká Lípa   11       11 9 11 16,5   14 9 9 11 16,5 10,5 11 139
14. Slaměná Alena 2000 Žandov     6 7 8 7 9 7 16,5 6 14 9 6 7 10,5 9 14 135,5
15. Bočková Markéta 2000 DDM Smetanka Nový Bor 16,5 11 9 11 11     11         11 11 16,5 16,5 10 134,5
16. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 13,5 7 9     9 8 9   11 14 8 8   13,5 12 12 133,5
17. Skalka Tomáš 1998 AC Česká Lípa   11 9 9   9 11 11   11 17       16,5 16,5 10 130,5
18. Kolařík Tomáš 1978 OK Nový Bor 16,5   11       11 11     17 11 11 11   16,5 9 124,5
19. Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 12 7 3 5 9 11 7         11 9 7 12 13,5 12 118,5
20. Kučerová Anna 1999 DDM Smetánka Nový Bor 16,5         11 11   16,5       11 11 16,5 16,5 8 118

print Formát pro tisk